Alte știri din fotbal
Același Turcia - România, lucruri diferite pe transmisiunea TV!
0
Turcia - România, baraj pentru Campionatul Mondial 2026 » Pauză la Istanbul: repriză curajoasă pentru „tricolori”
99
Turcii ne-au redus la tăcere „Zidul Galben”! Iată ce reprezenta scenografia 3D afișată la start + ce s-a întâmplat la imn
0
Rusescu și Bourceanu s-au pronunțat pe echipa de start alesă de Mircea Lucescu
0
Știri din fotbal internațional
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meciul care ne interesează cel mai mult
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Fiul lui Iker Casillas îi calcă pe urme tatălui și deja strălucește în poartă
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
Mă flatezi , nu am pretenții și nici nu am cum să mă compar niciodată cu Gioconda. Spre deosebire de mine , ea e o operă de artă consacrată care se află într - un muzeu celebru pe câtă vreme eu sunt un user care comentează pe acest site. Dacă tu mă vezi ca pe ea , e problema ( lichidă a ) ta. Cât privește afirmația ta despre conturi multiple , tipic fcsbiștilor , ai plecat ( ajutat sau nu de lichide ) după fenta numelui meu de user.
E bine te. Hai Steaua în EL!
n-ai priceput ironia, nu te duce cultura dincolo de cultură, Mona Lisa. Mai fă conturi, poate ai o sclipire și nu ne prindem cine ești :))
Păi, Johnny, nu te uiți la canalul care trebuie. Dar, nu-i problemă. În altă ordine de idei, dacă Steaua îi bate pe ăștia, eu personal o să viu și o să îți scriu aici să mă scuzi. E bine așa?
" văzt-o " ... Ce face excesul de lichide din om.
FC RFS o fi insemnand tot "Faci Ce Rostește Fleanca Stăpânului" ca la FCSB?
Meciul consonatelor , pe scurt.
Avem meci de EL. Vezi la tv, că echipa ta n-ai văzt-o de jde ani acolo
Chiar nu știu de ce ești supărat. Când ești pre Locul XIII te uiți in sus la clasament, taci si inghiți. Lasa, crești tu mare. Hai, sănătate!
Haralambie a analizat-o bine pe RFS și a constatat că fcsb e mai tare, are o consoană în plus! Deci, victorie pentru fariseu!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.