Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
14
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
2
Știri din fotbal internațional
Cei doi remarcați ai lui MM Stoica la egalul cu Fenerbahce: „I-am spus și patronului: el merită să joace!”
0
Ștefan Târnovanu se ia de ultrașii din Peluza Nord: „Banner la mișto” + Reacție după ce Becali l-a scos din poartă: „Domnul patron a venit la bază...”
0
Domenico Tedesco, neimpresionat: „FCSB? Nu ne-a surprins cu nimic”
0
Elias Charalambous, întrebat direct despre conflictul de la vestiare: „La pauză au fost nervi”
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Teancuri de euro în scara blocului: momentul în care avocata Adriana ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Armistițiu energetic între Rusia și Ucraina: „I-am cerut personal lui ...
Libertatea
Hahaha! Acelasi argument de doi bani. Daca era asa de usor, de ce n-au facut-o si altii? Ai habar cine era Anderlecht la vremea aia? Bine ca n-ai zis si de Barcelona ca era vreo *** de echipa. Echipa aia a mai jucat o finala si o semifinala de Cupa Campionilor. Desigur, acum o sa zici ca Milan i-a umilit. Milan a umilit-o si pe Barcelona cu acelasi scor in finala, dar nimeni nu o sa zica de acea echipa a Barcelonei ca a fost penibila. Ce-ai vrea, sa fi stabilit Steaua formatul competitiei, doar pentru ca niste frustrati sa nu poata spune ca "au jucat sapte meciuri"...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Becali este un circar innascut si ca orice circar are nevoie vitala de public. Bufoneriile lui pe unii ii amuza, pe altii ii enerveaza si de aceea face audienta fiind frecventat permanent de media sportiva. Chestia cu spalatul masinii este clasica, majoritatea imbogatitilor de prima generatie nefiind prea mandri de originile lor si mai ales de cum au facut primul milion. Partea buna, pentru ca exista si o parte buna, este oieritul pe care el il promoveaza ca un hobby dar in realitate il leaga afectiv de stramosii lui machidoni *** din Albania si ajunsi la gurile Dunarii. Nu e un om rau, este doar incult si grobian.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Da ma ... Mega generatie de aur .. jucati 7 meciuri si castigati cupa campionilor si erai mega generatie ? Plus ca nu existau atatea echipe care sa investeasca si jucai cu 1 echipa din finlanda si stiu eu mai ce si prindeai doar in finala vreo echipa puternica .. Atunci Villa si Forrest sunt mega generatii de aur . Ce a batut atunci Steaua pana in finala ? Velije , Honved ,Kuusysi si Anderlecht ...mare generatie de aur
Aici chiar au dat-o in bara! Pai, daca era doar sofer, inseamna ca muncea, nu dadea in cap. Problema e ca s-a ajuns si acum nu mai munceste dar nici nu se pricepe la nimic! Un Nimeni, ***, dar uite ca lumea il baga in seama, mai ales ziaristii care sunt ***, inculti, agramati, ***! Adica exact ca Becali!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Probabil ca de aia vroia Becali palmaresul Stelei, acolo intra si munca lui, de sofer al lui Hagi, aici intra si spalatul masinii, facea parte din fisa p(r)ostului.
Tu invata mai intai cum se scrie corect in limba ta materna si mai apoi te apuca a comenta pe aici sau pe oriunde!Esti doar un *** ce se crede Gigi Becali,idealul tau in viata!!!Amaratule!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Un frustrat, la fel ca taicasu, dar soferul la platit cit a jucat la Steaua? A terminat banii si a ajuns el sa spele masini la semafor in Belgia.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.