Comentarii (617)

vladut12  •  17 August 2018, 00:57

Steaua face istorie în Europa!

saviola2_8  •  17 August 2018, 00:52

On topic am vazut doar a doua repriza. Puteam marca mai mult, victorie meritata dar chinuita. Rapid viena e o echipa decenta, vom avea sanse egale.

saviola2_8  •  17 August 2018, 00:50
Postat de adriann_ pe 17 August 2018, 00:46

Era vorba de numarul oamenilor prezenti la meci. Oricum o dai, e ridicol sa te lauzi cu 25000 (poate nici atati daca Mironica a numarat 30000) la un meci de EL cand au fost aproape 40000 la liga a patra acum cateva luni. Iar printre astia 25000 sau cati or fi fost mai erau si idioti din specia celor care arunca bucati de teava in proprii jucatori...

Esti penibil. Acum te erijezi in suporter csa? Da o ma naiba de ciorba.

adriann_  •  17 August 2018, 00:46
Postat de ang3ldev1l pe 17 August 2018, 00:41

Mai putini, dar pentru cine ? Mai putin pentru asa zisi talpanisti. La urmatoarele meciuri au disparut majoritatea gura-casca si au ramas talpanistii in jur de 1000 de capete patrat luminate cu lanterna

Era vorba de numarul oamenilor prezenti la meci. Oricum o dai, e ridicol sa te lauzi cu 25000 (poate nici atati daca Mironica a numarat 30000) la un meci de EL cand au fost aproape 40000 la liga a patra acum cateva luni. Iar printre astia 25000 sau cati or fi fost mai erau si idioti din specia celor care arunca bucati de teava in proprii jucatori...

ang3ldev1l  •  17 August 2018, 00:41
Postat de adriann_ pe 17 August 2018, 00:34

Si asta ii face mai putini sau cum? :))) Aritmetica becalista nu inceteaza sa amuze :))) Mai bine zi ca printre astia 25000 de asta seara a fost si dementul care a aruncat cu bucata aia de teava in Nedelcu. Probabil ii ramasese de la 'proteste'...

Mai putini, dar pentru cine ? Mai putin pentru asa zisi talpanisti. La urmatoarele meciuri au disparut majoritatea gura-casca si au ramas talpanistii in jur de 1000 de capete patrat luminate cu lanterna

thirteen  •  17 August 2018, 00:39

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

thirteen  •  17 August 2018, 00:35

Bai postaci Rapid ;CSA,Dinamo....stati deoparte azi e ziua noasta ....respectati-o ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

adriann_  •  17 August 2018, 00:34
Postat de luciann pe 17 August 2018, 00:29

Dintre care 20k rapidisti si 10k gura casca!:))) Si 5k Peluza Sud...

Si asta ii face mai putini sau cum? :))) Aritmetica becalista nu inceteaza sa amuze :))) Mai bine zi ca printre astia 25000 de asta seara a fost si dementul care a aruncat cu bucata aia de teava in Nedelcu. Probabil ii ramasese de la 'proteste'...

indolentu  •  17 August 2018, 00:32
Postat de luciann pe 17 August 2018, 00:24

Eu inteleg dar nu mai face pe prostu' ca o sa ramai asa!:)))

ce ai inteles ba zimbaretule noroc ca te a salvat moderatoru c a decis iel ca o cifra liniutele virgula si un sles sint limbaj intolerant si vulgar

luciann  •  17 August 2018, 00:31
Postat de indolentu pe 17 August 2018, 00:28

ba baiatule tu ai niste probleme nu port colanti nu toti au prestat la timplarie si nu fac scandal prin cluburi deci in concluzie ai gresit adrisantu inversu ie prin alta parte

Hai ca daca te mai ienervezi un pic incepi sa scrii corect!:)))

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 62