Alte știri din fotbal
După ce a ratat prezența la Mondial, Ngezana a reacționat: „De asta nu am vrut să mă operez”
0
Bancu, precum Rațiu! Căpitanul Craiovei a apărut cu părul albastru la ceremonia de la Primărie » Ce le-a transmis Lia Olguța Vasilescu campionilor României
1
Hagi schimbă defensiva echipei naționale » Cine e urmașul lui Burcă în viziunea „Regelui”
0
Laurențiu Popescu vs. Marian Aioani: care pe care » Ce spun cifrele + Verdictul unui fost portar: „Mare nedreptate!”
2
Știri din fotbal internațional
Demis după 7 luni și recordul în play-off » Cu câți bani pleacă rivalul lui Răzvan Lucescu și al lui Răzvan Marin!
0
Primul jucător dorit de Cristi Chivu și-a dat acordul » Detaliile contractului și formula de transfer la Inter
0
Liverpool pregătește transferul de 100 de milioane de euro pentru „noul Salah” » Puștiul-minune care a explodat în Bundesliga
0
Manchester United a antamat prima achiziție estivală » „Diavolii Roșii” investesc în total 50 de milioane de euro
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Cum a ajuns Max Korzh să adune în București fani din peste 50 de țări prin ...
Libertatea
Simona Halep rupe tăcerea după retragere! Ce a împins-o să se refugieze în ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Opt concurenți au căzut în râpă în Bucegi, la ultramaratonul „Transilvania ...
Libertatea
aici cam ai dreptate uite cum lucescu s a riscat cu lobont care avea cam tot virsta aia cind a venit la rapid si a luat campionatu cu iel in poarta
Nu inteleg ce e pornirea asta impotriva lui Vlad. Aveti putina rabdare cu baiatul ca abia a jucat si el 2-3 meciuri. Nita pana sa devina portarul care e acum au trecut multi ani.
puberte inca n ai plecat la scoala ?
cel ptin noi jucam pe bune cu lazio..............
Nu stiu care este logica celor care-l vor pe Stancioiu în poarta, dar 10-0 cu Vlad în poarta sau 1-0 cu Stancioiu, tot aia este. Macar asa Vlad o sa capete ceva experienta. Nu sunt stelist, dar ca unul care urmareste fotbalul românesc, Vlad are sansa sa la meciul asta. Stancioiu toata cariera sa a jucat la nivelul campionatului României. Ce mare valoare are Stancioiu? Nici titular nu a mai fost de mult timp.Nu cred ca a fost vreodata clasat între primii cinci portari ai României. A jucat la Sportul, si la CFR...a fost titular permanet la CFR? Cupe europene...? La Steaua este umplutura. Sa fie acasa, la Bucuresti, asta este motivatia sa.
Tin minte prin 2012 parca asa ziceati si de nita ca a fost adus de la o retrogradata,ca nu are experienta,cate si mai cate.........
Nu are nici o vina . Din toata echipa de fotbal ,portarul are nevoie de cea mai mare experienta.
Cel mai bun era ..Nita evident.
:)))))daca nu scriai era mai bine.....crede-ma
Gigi a fost si va ramane un samsar de jucatori, atata stie el! Este evident ca pentru un meci cu Lazio experienta lui Stancioiu este mai potrivita decat fragilitatea lui Vlad, dar Gigi nu vede decat niste "marfa" defiland, nu isi propune performanta reala. A adulmecat ca pe plan international se vantura acum zeci si sute de milioane de euro pe jucatorii de fotbal, si vrea sa se speculeze cat mai mult pe tema asta. Nu ar fi neaparat de condamnat ca vrea sa castige bani, dar uita totusi de ... fotbal si de suporteri.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.