Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare.

DA, AM ÎNȚELES

Europa League

FCSB - LUGANO // Becali a spus DIN NOU echipa de start! Dică are dreptul să aleagă un singur jucător

« Înapoi la articol

Comentarii (28) Adaugă comentariu

dinamo_fan  •  08 Decembrie 2017, 00:00

Postat de dinamo_fan pe 07 Decembrie 2017, 11:58

cu echipa asta vor lua bataie. steaua fara Budescu este un fel CSM fara Neagu..pastrand proportiile.

cum ziceam.

roadghost  •  07 Decembrie 2017, 18:11

Adevarul e ca mai bun e Gigi, Mr Nick-Nimick nu transmite prea multa competenta clipind asa des...dar cum am mai zis, asta il face sa fie in pole-position pt postul de antrenor-coafor la LA Clippers

dase  •  07 Decembrie 2017, 16:51

Intelectualul neabroasca din nou la datorie.

Ioan Trisi  •  07 Decembrie 2017, 16:49

Nu doresc neaparat asta,dar as muri de ras sa se intample,atat in grupa cat si in L1,apoi sa vezi cum iese ciobanul si terfeleste vreo 2-3 jucatori si pe Dica,ca el nu are nici o vina,el e semizeu si priceput la toate,cel mai tare si mai mare,trimisul lui D-zeu pe pamant.

ray51  •  07 Decembrie 2017, 15:14

***! Sper sa nu fiu avertizat de gesepistul de garda. Am *** ***.

Livi Andrei  •  07 Decembrie 2017, 14:56

E clar! Daca joaca petarda de Enache, mizam la pariuri ca FCSB primeste gol, cota buna ca marcheaza Lugano, 1.55 ;)

daweroirl  •  07 Decembrie 2017, 14:28

Postat de sooos1ck pe 07 Decembrie 2017, 14:31

Nu prea stiu ce inseamna la voi sa fi gigist, dar sa stii ca nu toti stelisti il iubesc pe gigi, totodata, trebuie sa ai suflet negru sa nu recunosti ca omul asta, asa dezaxat cum e, a bagat niste bani in echipa asta! Pe mine unul, ma intereseaza echipa, mai putin MM, Gigi, Mache etc

deocamdata este un rau necesar si cand ma uit la alte echipe parca un rau mai mic decat unii care au bagat echipe in insolventa ,stiu suma ,stiu locul ...

sooos1ck  •  07 Decembrie 2017, 14:31

Nu prea stiu ce inseamna la voi sa fi gigist, dar sa stii ca nu toti stelisti il iubesc pe gigi, totodata, trebuie sa ai suflet negru sa nu recunosti ca omul asta, asa dezaxat cum e, a bagat niste bani in echipa asta! Pe mine unul, ma intereseaza echipa, mai putin MM, Gigi, Mache etc

daweroirl  •  07 Decembrie 2017, 14:20

Postat de nebraska pe 07 Decembrie 2017, 14:24

Au aparut gigistii prostalai,doi la numar,dedesupt (cu asta se ocupa):))))

te-am vazut!

nebraska  •  07 Decembrie 2017, 14:24

Au aparut gigistii prostalai,doi la numar,dedesupt (cu asta se ocupa):))))

«

1

2 3 »
«

»