Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare.

DA, AM ÎNȚELES

Europa League

FCSB - LUGANO // Două adversare imposibile și două foarte grele » Cu cine se poate întâlni FCSB dacă termină pe primul loc în grupă

« Înapoi la articol

Comentarii (23) Adaugă comentariu

Ioan Trisi  •  07 Decembrie 2017, 17:02

Postat de Ioan Trisi pe 07 Decembrie 2017, 16:52

Si pana acum toate achipele au jucat in Europa.

Romanu si Roman se scriu cu r mic,pentru limba ta romana.

Ioan Trisi  •  07 Decembrie 2017, 16:55

Postat de Adi Mitrea pe 07 Decembrie 2017, 15:51

Cu atletico .sa radem.

Da Juventus n-ar fi mai bine? Juventus Bucuresti am vrut sa spun.

paul801  •  07 Decembrie 2017, 16:53

cand ai un lot cu jucatori pe care visezi sa iei sute de milioane, ''imposibil'' e u cuvant strain FCSB-ului . Ai jucatori de sute de milioane de euro, trebuie sa te bati la trofeu :)))

para.para  •  07 Decembrie 2017, 16:50

Postat de Marius Savastita pe 07 Decembrie 2017, 16:14

Ar trebui sa fim mandri ca totusi mai avem o echipa care joaca in Europa,dar Romanu tot Român.

Mai mandri suntem ca avem in tara o hartie de impachetat peste care sustine agresiv echipa de care pomenesti tu.

Ioan Trisi  •  07 Decembrie 2017, 16:52

Postat de Marius Savastita pe 07 Decembrie 2017, 16:14

Ar trebui sa fim mandri ca totusi mai avem o echipa care joaca in Europa,dar Romanu tot Român.

Si pana acum toate achipele au jucat in Europa.

indolentu  •  07 Decembrie 2017, 16:15

Postat de fangigi pe 07 Decembrie 2017, 16:11

Aoleu! Iar 5?

ce de obicei

Marius Savastita  •  07 Decembrie 2017, 16:14

Ar trebui sa fim mandri ca totusi mai avem o echipa care joaca in Europa,dar Romanu tot Român.

fangigi  •  07 Decembrie 2017, 16:11

Postat de mosvasile pe 07 Decembrie 2017, 14:00

Sorting Lisabona, e bine?

Aoleu! Iar 5?

Adi Mitrea  •  07 Decembrie 2017, 15:51

Cu atletico .sa radem.

ray51  •  07 Decembrie 2017, 15:20

Eu zic ca mai degraba cu Atletico sau cu Sporting. De Napoli sau Dortmund sa se ocupe Plzen, castigatoarea grupei.

«

1

2 3 »
«

»