Alte știri din fotbal
Bogdan Stelea are o preferată la titlu și acuză conducerea fotbalului românesc: „O să tot vedem Mondiale doar la televizor!”
0
„Coelho e ca o fată mare” » Campion de nota 10 la primul titlu al Craiovei, acum nerăbdător: „Vai de capul meu, ce emoții am!”. De ce îl numește așa pe portughez
0
Universitatea Craiova - U Cluj, finala campionatului! A început „nebunia” în oraș. Primele informații și imagini de la reporterii GSP
26
Adrian Porumboiu, discurs virulent înainte de U Craiova – U Cluj: „O nesimțire!” + „El l-a delegat pe Bîrsan, nu Vassaras”
4
Știri din fotbal internațional
Inter s-a încurcat cu Verona, însă e sărbătoare la Milano » Cristi Chivu așteaptă trofeul
0
Casemiro, aplaudat la scenă deschisă după ultimul meci acasă pentru Manchester United: „Voi, suporterii, sunteți cel mai bun lucru!”
0
Dennis Man, gol și pasă decisivă în 3 minute! A năruit visul rivalei de a juca în Champions League
2
Bruno Fernandes a egalat recordul codeținut de Thierry Henry și Kevin De Bruyne în Premier League
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cine a făcut parte din juriul Republicii Moldova care a acordat României ...
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Si halatu' cat era ?
Primesc si dau rating
Se roagă de pe acum Becali cu călugării sa ia cît mai puține goluri de la Manchester United..
cred ca gresesti grav cand folosesti pluralul! ai zis "ne dezgusta!" si apoi ma provoci sa iti arat ceva ce ai zis tu! ori folosesti "ma dezgusta!" ori daca te erijezi in purtatorul de cuvant al gigimii, iti pot arata cateva sute de exemple de pupincurism ciobanesc!
Pentru ca sunt cei mai „iubiți“
Hai plangi ma si aici :)) Fii atent la mine, de credincios ce e ciobanul tau nici nu stie ca Sfantul Dumitru chiar e personaj istoric, ucis de imparatul Licinius pentru ca a refuzat sa "recunoasca" asa-zisa divinitate a imparatului. Si este aparatorul Salonicului. EI, ACUM VINE IN FATA LUI UN CIOBAN CARE DIN DOUA VORBE SPUNE TREI MINCIUNI SI CARE VREA SA BATA SALONICUL LA EL ACASA :)) S-ar putea face un meme din seria aia cu "this will not end well" :))
Asta vor catalynni, adrianni, vanbastenii, asta primesc. Cererea și oferta. N’ai să vezi trafic mai mare ca la articolele scrise pentru hateri, cu circ…
Cred că mă confunzi grav, marinere! Arată’mi un singur comentariu de’ale mele pozitiv la adresa ciobanului și/sau a circului pe care’l prestează pentru bucuria haterilor, te provoc.
Esti un caine inteligent. Stii sa mergi la pas si sa sezi la comanda.
La plecare, veselie. La intoarcere, tristete.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.