Comentarii (16)
ares123
ares123  •  15 Septembrie 2017, 11:59
Postat de polistul68 pe 15 Septembrie 2017, 11:47

La ce te referi ? la norocul cu bara din primele minute ? Sau la penalty-ul dat aiurea....sa vedem cum juca steaua ta la 1-0 pt "ailalti"....hai sa fim seriosi, vezi ce a jucat Steaua cu adevarat, cu o echipa modesta..cate ocazii a avut, cate suturi pe poarta, cate mingi jucate careul advers...sunt cifre, care nu mint....faptul ca aveti noroc ( fara meritul vostru, ca ala a tras in bara ca e slab, nu ca a fost incomodat) in joc si la tragerea la sorti...nu ar trebuii sa va faca sa va umflati in pene.

Si la meciul trecut de pe NA aia au condus de doua ori si s-a terminat egal. Va tot legati de bara ai si de penalty, dar va faceti ca uitati ca la final a fost 3-0.

daweroirl
daweroirl  •  15 Septembrie 2017, 11:51

stai flexat ,am mai fost condusi de ei ,keep calm si lasa hatereala!daca si cu parca ,daca erau asa buni de ce nu au egalat sau nu ne-au dat 4?

polistul68
polistul68  •  15 Septembrie 2017, 11:47
Postat de the.best.judge pe 15 Septembrie 2017, 10:45

Steaua si restul.

daniaania
daniaania  •  15 Septembrie 2017, 11:41

Oricare echipa din liga 1 (primele 4) ii bateau la scor pe Plzen aseara, sa fim seriosi aia nu joaca nimic.. Iar ne laudam aiurea si suntem codasii codasilor..

the.best.judge
the.best.judge  •  15 Septembrie 2017, 10:45

bodrin
bodrin  •  15 Septembrie 2017, 10:38

Steaua a jucat perfect in primul meci din grupele ligii Europa. Cred si eu. O echipa care nu face fata in liga I-a, va castiga usor multe meciuri in liga a II-a, iar in liga a III-a va castiga cu scoruri mari. Nu mai spun ca in liga a IV-a va fi o minune de echipa...