Alte știri din fotbal
Sabin Ilie, avertisment pentru FCSB înaintea meciului cu FC Botoșani
0
Echipele de start în Universitatea Craiova - Oțelul, meci tare pentru supremație!
4
FCSB - FC Botoșani, duel cu încărcătură pentru play-off » Echipele probabile
3
După Politic, Hermannstadt mai vrea un fotbalist de la FCSB: „Am discutat cu Gigi Becali să ni-l dea”
0
Știri din fotbal internațional
Eden Hazard a dezvăluit cine e cel mai bun antrenor cu care a lucrat în carieră: „Modul în care gândește și își transmite ideile este uimitor”
0
Bayern Munchen a prelungit contractul unei vedete: „Nu m-aș fi gândit niciodată că voi fi aici timp de 10 ani”
0
Thierry Henry, apariție rară alături de misterioasa lui iubită!
0
Un celebru director sportiv, cucerit de Chivu: „A făcut magie! Va fi antrenorul lui Inter pentru următorii 5 ani”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
Scrisoarea unui șofer către polițiști după ce a fost amendat pentru ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Criminalul român care a ucis două escorte în Italia a folosit un cârlig și ...
Libertatea
culmea este ca pentru [prima data in istoria grupelor/acum grupei,nu conteaza coef. uefa. faptul ca am fost in ultima urna valorica ne-a scapat de hoffenheim care este in aceasi urna cu noi? faptul ca am fost in ultima urna valorica ne-a incurcat sa picam cu cea mai slaba echipa din ultima urna valorca? la toate raspunsurile sunt NU.
Acum e totul clar ...de aia nu se califica restul echipelor romanesti in grupele Conference ...ca e Intertoto :)))) Si eu care credeam ca e din cauza ca nu ajung sa joace prin Europa...si cand ajung le mai incurca altii:)))
Ori îl deranjează, ori nu, situația e aceeași. E normal sa-l intereseze banii, pentru ca iti asigura bugetul. Logica ar trebui sa fie: ai bani, ai echipa. Bine, noi avem modelul CFR- nu produci nimic, dar dai salarii mari. Sucu face exact ca Becali. Și Rotaru. Și toți 3 au jucători care pot fi vânduți. CFR are iar jumătate de echipă +32 de ani.
Pe Becali il intereseaza doar faptul ca va mai castiga ceva bani de la Uefa si din vanzarea biletelor, pentru ca multe puncte nu va face in aceasta grupa !! Din pacate nu-l deranjeaza faptul ca Fcsb este penultima in ultima grupa valorica din Europe League avand un coeficient dezastros !! Cand ne tot spune ca el viseaza sa ajunga in Liga Campionilor, te apuca efectiv rasul !!
ca să ajungă la 15 milioane de euro ar cam trebui să bată pe cineva.
astia pun si grupele intertoto ca si cum ar conta la ceva.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.