Alte știri din fotbal
Revoltă prin ninsoare: mutările tactice ale lui Gigi Becali, contestate în văzul lumii pe Arenă + „Yeti” de la „oficială”
0
6 momente care nu s-au văzut la TV în Farul - Craiova 4-1 » Surpriza de la final: „Cine e pe primul loc!"
0
Verdict după rușinea trăită de Craiova la Ovidiu: „Ei doi au avut un aport mare la această înfrângere”
0
Zicu i-a provocat liderului cel mai dur eșec al sezonului, dar a ținut să se plângă de meciul cu Dinamo: „Nu e normal!”
1
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, o nouă conferință încântătoare: „Joi seara am adormit și fiica mea m-a trezit. M-am speriat, am crezut că...”
0
„Marele sprint a început” » Italienii s-au convins: notele pentru Cristi Chivu, după Cremonese - Inter 0-2
0
Borussia Dortmund profită de pasul greșit al lui Bayern și relansează lupta la titlu
0
Notele englezilor pentru Radu Drăgușin, integralist în Tottenham - Manchester City: „Fix așa a părut!”
0
Lifestyle
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
„Vă rugăm! Aceștia sunt copiii noștri!”. Mama unui soldat rus cere ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Românii au ocolit televizorul: căderi drastice de audiență în 2025. Doar ...
Libertatea
De fapt a vrut să spună că nici Real, nici Barcelona nu-l pot bate cu mai puțin de 5 (cinci) diferență ... ce să-i faci, a scăpat șprițul cam sec ...
E clar. Aia cu vinu e praf in ochi. Le-a dat sa bea namol sfintit de la muntele Athos pana a intrat Sf. Gheorghe in ei sa-i ajute sa tina sabia sus pe teren.
Pacat ca nu ti.ai dat seama ca joaca cu echipa campioana.. Sau poate ai visat ca e blat sau a Hagi ii face vreun favor unuia pe care il uraste.. Nu te mai baza pe echipa asta de ***, astia ca sa castige tre sa fie o manareala sau un arbitraj favorabil!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Namol e argou pt bani, asa zic si eu cand iau leafa: azi m-am umplut de namol;)
greu,cehii astia au fost cap de serie in turul 3 ucl pe ruta necampionilor si au venit din prima urna valorica. plzen le dadea 5-0 celor de la napoli acum vreo 2 ani. au buget dublu fatza de Steaua. plus ca astia de la plzen,sunt super motivati pentru meciul asta. de ce? habar nu am. cand a contat ei nu au fost motivati. de ce acuma? pentru ce? wtf?
2 solist fara frica
Eu mi-am luat bilet la meciul lui Dinamo din seara asta din Europa League, si caut stadionul dar nu-l gasesc ! Stii cumva te rog pe ce stadion joaca Dinamo in seara asta ? Multumesc mult !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.