Comentarii (590)
ionut.07
ionut.07  •  22 August 2019, 23:55
Postat de ghostark pe 22 August 2019, 23:52

Eu ma mir ca s-au deplasat. Cand ai manita la indemana sa dai la o echipa cu organigrama medievala, puteau sa piarda 0-3 azi, stiu ei ce stiu.

Lasand gluma la o parte, tie ti se pare ca au abordat serios meciu' din seara asta? Mie mi s-a parut ca ei au luat totul ca fiind un meci amical. Ii putea costa. Cred ca vor invinge in Portugalia, ce-i drept, dar nu cred ca poate fi vorba de un scor mare.

engonga
engonga  •  22 August 2019, 23:54
Postat de cuviosul_pafnutie pe 22 August 2019, 23:53

Ati auzit cine va fi noul antrenor?Cica...Bogdan Arges Vintila!GG vrea neaparat sa copieze Viitorul!

si o sa ramana cu trecutul.

1198766430181192
Abigail Laslas  •  22 August 2019, 23:54
Postat de ghostark pe 22 August 2019, 23:52

Eu ma mir ca s-au deplasat. Cand ai manita la indemana sa dai la o echipa cu organigrama medievala, puteau sa piarda 0-3 azi, stiu ei ce stiu.

da de prost ce esti, nu te miri :)))

1401192300199411
Daniel Irimescu  •  22 August 2019, 23:54
Postat de ionut.07 pe 22 August 2019, 23:51

Cauta comentariul meu - reply la al tau - vizavi de Dinamo. Te salut, Dan! Bine ca esti aici.

Nu scap nimic din ce scrii Scrii rational si intelligent. N.B

samertx
samertx  •  22 August 2019, 23:53
Postat de utilizator șters pe 22 August 2019, 23:51

rezultat bun. dupa ce s-a vazut in seara asta, 60% sanse steaua, 40% portughezii. oricum, mult sub ce anunta presa romana, care-i vedea ca pe un fel de sevilla.

:)) Metre, tu joacă pe români. Eu merg pe portughezii mingicari. Sunt mai buni și joacă acasă.

cuviosul_pafnutie
cuviosul_pafnutie  •  22 August 2019, 23:53

Ati auzit cine va fi noul antrenor?Cica...Bogdan Arges Vintila!GG vrea neaparat sa copieze Viitorul!

ionut.07
ionut.07  •  22 August 2019, 23:51
Postat de Daniel Irimescu pe 22 August 2019, 23:49

Imi place de impresarul ala rapidist E un bun Roman si un ptofesinist in ce face

Cauta comentariul meu - reply la al tau - vizavi de Dinamo. Te salut, Dan! Bine ca esti aici.

samertx
samertx  •  22 August 2019, 23:51
Postat de Daniel Irimescu pe 22 August 2019, 23:49

Imi place de impresarul ala rapidist E un bun Roman si un ptofesinist in ce face

Te referi la fiul lui Nae Manea? Este, își vede de treaba lui, de impresar.

1198766430181192
Abigail Laslas  •  22 August 2019, 23:51

da ce-o taiat-o gurmanzii de zama chioara. nema pamela si azi

utilizator șters
utilizator șters  •  22 August 2019, 23:51

rezultat bun. dupa ce s-a vazut in seara asta, 60% sanse steaua, 40% portughezii. oricum, mult sub ce anunta presa romana, care-i vedea ca pe un fel de sevilla.

  • 1
  • •••
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • •••
  • 59
Comentează