Comentarii (590)
1198766430181192
Abigail Laslas  •  22 August 2019, 23:30

portughezii sunt o echipa mai buna ca Slavia, le dadea cel putin 3-0 la ksv

hector13
hector13  •  22 August 2019, 23:30
Postat de blahblahblah111 pe 22 August 2019, 23:29

Nu inteleg sincer de ce au venit doar sa se apere portughezii, fcsb-ul este sub orice critica. Daca ieseau la joc castigau lejer lusitanii. Norocul ilfovenilor a fost planici si arbitrajul, cu 2 penalty-uri mai mult decat evidente pentru Guimaraes. Daca la retur aia incep sa atace s-a terminat.

Nu ai vazut si OZN-urile cum se invarteau in jurul stadionului?

ghostark
ghostark  •  22 August 2019, 23:30
Postat de ghostark pe 22 August 2019, 23:28

Urmeaza un interviu al lui Vergil, trebuie sa avem muzica din X-Files pregatita intr-o alta fereastra ca din moment ce incepe interviul sa dam drumul la video pe background. Sa pregatiti volumul, sa fie mai incet ca sa se inteleaga ce zice. Comedie 100% GARANTATA. Pentru oamenii grabiti: ***v=hAAlDoAtV7Y

scuze, m-am incurcat la link, asta e ala bun: ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

danielp0tc0varu
danielp0tc0varu  •  22 August 2019, 23:30

Amaratii astia de portughezi erau de batut. La final comentatorii erau fericiti ca fcsb nu a pierdut , cred ca toata lumea astepta asta.

1198766430181192
Abigail Laslas  •  22 August 2019, 23:29
Postat de bigbolo pe 22 August 2019, 23:26

Incredibil ce echipa antipatica fcsb

no uita-te la rinamu tau

alin_andrei
alin_andrei  •  22 August 2019, 23:29

cu echipa improvizata si cu multi jucatori noi am dominat la toate capitolele.

blahblahblah111
blahblahblah111  •  22 August 2019, 23:29

Nu inteleg sincer de ce au venit doar sa se apere portughezii, fcsb-ul este sub orice critica. Daca ieseau la joc castigau lejer lusitanii. Norocul ilfovenilor a fost planici si arbitrajul, cu 2 penalty-uri mai mult decat evidente pentru Guimaraes. Daca la retur aia incep sa atace s-a terminat.

draxter
draxter  •  22 August 2019, 23:29

nimic nu joaca astia, ce meciuri slabe si cu mlada la fel, maine vine noua marioneta pe banca=))

1198766430181192
Abigail Laslas  •  22 August 2019, 23:28

meci frumos, pacat ca n-am dat gol. totusi pun o cinzeaca de bourbon, spre oftica conturilor poansoane, care la ora asta n-au nici de-un rachiu de monopol

1401192300199411
Daniel Irimescu  •  22 August 2019, 23:27
Postat de samertx pe 22 August 2019, 23:24

Deocamdată joacă ăștia, în deplasare îi vor călări ăia cu Panțâru, Oaidă, Popa și Popescu. Retur greu. Noapte bună.

Macar astia mai au sanse. Noi ? Zero

  • 1
  • •••
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • •••
  • 59
Comentează