Alte știri din fotbal
Final incredibil în Csikszereda - Farul » Gol marcat din „semifoarfecă” la ultima fază! Clasamentul din play-out
0
Ciprian Marica, înainte de Turcia - România: „N-avem atac! Doar așa putem câștiga”
0
FC Argeș - U Cluj, meciul zilei în play-off » Echipele de start: miză majoră în clasament
2
Florin Bratu, uluit de ce a găsit la Metaloglobus: „Vă spun sincer, niciodată nu am văzut așa ceva”
0
Știri din fotbal internațional
Visul lui Cristi Chivu » Antrenorul român ar face orice să aducă vedeta din Spania pe „Giuseppe Meazza”
0
Bayern Munchen, o nouă victorie la scor » „Mașinăria” de goluri a bavarezilor nu se oprește
0
Arne Slot, după înfrângerea de pe terenul lui Brighton: „Întotdeauna există presiune la Liverpool, asupra mea și asupra jucătorilor”
0
Alexandru Cîmpanu a marcat un gol magnific în China
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
3
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
Iranul amenință că va lovi „parcurile, zonele de recreere și destinațiile ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Un serviciu secret din Rusia a propus o tentativă de asasinat împotriva lui ...
Libertatea
Mai mult guimaraes a facut egal și acasă și în deplasare cu Benfica.
Asta e comentariul serii, sa speram ca se adevereste.
nu stiu de ce am facut greseala sa intru aici, vad ca sunteti prosti dinamovisti unul si unul. ce 8 ani vorbesti? 8 ani de cand nu ati vazut Europa? vai de capu vostru
Daca joaca cu Rondon titular si isi revine si Vinicius bag mana in foc ca intorc rezultatu Clujenii, nu e greu totusi, in repriza 2 de la bucuresti au fost peste slavia praga. Asta datorita intrarii lui Rondon, au luat un gol chiar ca de ping poong, arlauskis ala e un arlekin.
si pe tine o sate sune Heidi Klum :)))
daca se intampla asta o sa depasim recordul la infarcturi pe zi.
Chiar daca Steaua merita un 2-0 la pauză nu e rău nici 0-0, daca nu primește gol azi Steaua se califica.
Asa, si? Si pe fcsb au batut-o toti. Chiar si voluntari. Si Iasi. Si Botosani. Si mai multi :))
Intocmai ca nu sunt slabi, asta ii ziceam si colegului de mai jos. Ei acasa sunt foarte greu de batut, in deplasare sunt elastici.
CFR Cluj bate la Praga și se califică.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.