Comentarii (590)
laslas.betivul
laslas.betivul  •  22 August 2019, 22:42
Postat de sadikul pe 22 August 2019, 22:41

Daca intra si bizonul ..fcsb o sa semene cu stan si bran ..uscati si grasi !!

adica satyricon?

bogdany8
bogdany8  •  22 August 2019, 22:40
Postat de nojoke pe 22 August 2019, 22:38

DACA DA GOL..FLORINEL COMAN SI CASTIGA FCSB..ROG DINAMOVISTII HATERI..SA SE ABTINA..NU E VINA LUI FLORINEL CA DINAMO E CONDUSA DOAR DE JAFURI..AR TREBUI SA VEDETI BARNA DE LA NOI..NU MIZERIA ALTORA.. HAI ROMANIA-HAI FCSB

Orice dinamovist normal la cap nu este hater ca sustine adversara, e doar normal si cu capu pe umeri. Cum sa sustii *** aia ?? Daca juca Petrolul,Rapid, CFR cu mare drag, dar fcsb , pe bune ?? Vice-versa e retorica.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bigbolo
bigbolo  •  22 August 2019, 22:40

Ce fața are Androlache, habar n-are ce cauta acolo :))

 •  22 August 2019, 22:39
Postat de Abigail Laslas pe 22 August 2019, 22:35

cum ziceam, nu mai sunt, le-ai luat pe toate

Hai că îți dăm și ție o clanță. Gura mare si închide ochii!

nojoke
nojoke  •  22 August 2019, 22:38

DACA DA GOL..FLORINEL COMAN SI CASTIGA FCSB..ROG DINAMOVISTII HATERI..SA SE ABTINA..NU E VINA LUI FLORINEL CA DINAMO E CONDUSA DOAR DE JAFURI..AR TREBUI SA VEDETI BARNA DE LA NOI..NU MIZERIA ALTORA.. HAI ROMANIA-HAI FCSB

bogdany8
bogdany8  •  22 August 2019, 22:37
Postat de sadikul pe 22 August 2019, 22:36

Ala alb sau negru ? Hahahhah

Daaa pe amandoi ca nu i deosebea, lu unu ia taiat coada ca sa si dea seama ahahahahahahahahahahahahahaha

utilizator șters
utilizator șters  •  22 August 2019, 22:37
Postat de sadikul pe 22 August 2019, 22:33

Dimineata locuieste in jud sibiu ..seara dupa o pufoaica este austriac

Respect ! :-))))) Nici ca puteai rezuma mai bine situatia carmolistului fcsbist! :-)))))

laslas.betivul
laslas.betivul  •  22 August 2019, 22:37
Postat de Abigail Laslas pe 22 August 2019, 22:35

cum ziceam, nu mai sunt, le-ai luat pe toate

dar ce atent esti ca raspunzi imediat la mesaje doar ca ai incurcat conturile sau cinzeaca e de vina?

sadikul
sadikul  •  22 August 2019, 22:36
Postat de bogdany8 pe 22 August 2019, 22:34

lasa ca altii si-au vandut magarii pentru o pufoaica :))))) aia fara coada HAHAHA

Ala alb sau negru ? Hahahhah

1198766430181192
Abigail Laslas  •  22 August 2019, 22:35
Postat de pe 22 August 2019, 22:34

Dacă tot ai intrat, hai să-ți dăm și o mure. Ok, FîCîSîBî-istule?

cum ziceam, nu mai sunt, le-ai luat pe toate

  • 1
  • •••
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • •••
  • 59
Comentează