Alte știri din fotbal
Echipa care a făcut ofertă pentru Darius Olaru
0
Dinamo, amendată de FRF la două săptămâni de la încheierea sezonului
0
Gică Hagi și Răzvan Lucescu, invitați de onoare la petrecerea de titlu a fanilor lui Galatasaray! Turcii nu l-au uitat pe marele „Il Luce”
0
George Ogăraru sare la gâtul șefilor: „Nu știu cum clubul l-a cedat pe David Matei la Craiova pentru numai 70.000 de euro!” + Anunț ferm: „Mai avem un jucător ca el la Steaua!”
11
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, schimbat la pauză în amicalul cu Nigeria » Roberto Martinez: „Avem un plan cu el”
0
Anglia, victorie la scor înainte de Mondial » Meciul a fost întârziat din cauza furtunii
2
Thomas Tuchel, pus la zid de două legende: „A făcut trei-patru alegeri greșite”
0
Neobișnuit! Președintele Trump nu-și va încuraja naționala la debutul cu Paraguay
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
5
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Alexia, eleva din Cluj care voia să studieze la Viena, iar pentru asta a ...
Libertatea
Controversele din jurul noii grile de salarizare reapar în spațiul public. ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Statul român a „sechestrat birocratic” banii pomicultorilor. Cum i-a lăsat ...
Libertatea
Rateaza mult mai mult echipa de cand a venit Stoichita.
Stoichita trebe sa inveti ca deageaba spui sa joci cu mintea daca picioarele nu te tin
pe tine te-a luat somnul in timpul meciului pt. ca erai deja manga dinaintea partidei. De altfel si comentezei exact ca unul care n-a vazut meciul si habar n-are ce s-a intamplat pe teren.
ei au doua Fener 1 ... si mai sunt 4 meciuri ! O victorie si un egal din 4 meciuri ne califica la situatia actuala !
becali vei sta la meciuri doar cu maicata si nepoti la loja ! ai platit biletul pt loja ? :) stadionul nu este al tau tarane si vezi sa nu murdaresti pe jos ciobane ca puti a balega de oaie si de asta intoxici atmosfera din ghencea . veti juca singuri fara spectatori in mirosul ala de oaie analfabeta .
Pai eu il inteleg pe Stoichita de ce e fericit, la ce jucatori are in echipa nu ar putea fi decat fericit cu rezultatul asta in fata unei echipe care momentan este intr-o forma foarte buna. Jocul a fost slab, iar m-a luat somnul in timpul meciului.
LINGAULE DE STOICHITA AI JUCAT CU O ECHIPA NECUNOSCUTA SI TEA DOMINAT CATEGORIC NU STIU CUM POTI FI MULTUMIT !
pupaciosu de stoichita a vrut sa-l pupe si pe bulangiul de antrenor advers,dar ala ia pus cotul in piept ! ce se intampla cu stoichita ?
NU VA INTELEG ACEASTA FERICIRE D-LE STOICHITA, DACA FACEAM EGAL CU LYON SAU SEVILIA PLECAM IN COSMOS DE FERICIRE? CE FACEAM? DACA ACUM SUNTETI FERICIT, TREBUIA SA-I BATEM, AU 2 PUNCTE IN FATA NOASTRA, CUM NE CALIFICAM, VA ROG SA-MI RASPUNDETI.
steaua a jucat ca o echipa mica.. le-am dat posesia mingii si am jucat mai mult pe contract..pe final am facut 2 schimbari doar de trecerea timpului de parca am fi condus.. puteam sa castigam acest meci daca eram mai ofensivi si tupeisti..twente este o echipa mica
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.