Alte știri din fotbal
Florin Pîrvu acuză arbitrajul: „Pare să fie un gol valabil. Asta le-am spus băieților după meci”
0
MM Stoica îi răspunde lui Anderson Ceara, după acuzațiile brazilianului: „Tot ce spune este adevărat, doar că invers!”
0
Mario Camora, despre problemele de la CFR Cluj: „Așteptăm conducerea! E dreptul colegilor să ceară banii”
0
Post schimbat pentru „underul” de la FCSB: „Să ne folosim creierul! Dacă Vitinha și Joao Neves pot, hai să încercăm”
0
Știri din fotbal internațional
Borussia Dortmund, transfer de 32 de milioane de euro
0
Ce spune despre Drăgușin colegul său de la Fiorentina: „Antrenorul ne cere să ne acoperim reciproc în teren”
0
Mondialul din 2026, în cifre impresionante » Câte sute de mii de hotdogi s-au vândut și câte milioane de beri au fost băute
0
Probleme pentru Universitatea Craiova! Titularul s-a accidentat înaintea returului cu Levski Sofia
2
Lifestyle
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Iuliana Pepene, întrebată direct: „Cât de greu este pentru un bărbat să-ți câștige inima?” » Răspunsul oferit de prezentatoarea TV
15
Pe 29 iulie, noua sală de 4.670 locuri din România va găzdui debutul FIBA U18 Women’s EuroBasket 2026 - Division B
7
Vladimir Putin ia în calcul să impună legea marțială după alegerile ...
Libertatea
Autostrada care va face uitată aglomerația de pe DN1 Sibiu - Brașov. Cum se ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Ambasadorul rus la București amenință România într-un interviu acordat la ...
Libertatea
No, drace, am sarit de 200 de comentarii. De mai scriu mult ajung ca "imperator", cu 30.000 de postari si chiar c-o sa-mi pun intrebari existentiale. Amu' serios, cum muma padurii poti sa ai zeci de MII de comentarii? Ai citit tot ce era de citit, ai vizitat tot ce merita, familia si prietenii ti s-or plictisit de atata atentie acordata? What gives?
Mai,nu neg asta,oricum Steaua pana la urma prinde echipe mici datorita coeficientului,e meritul lor,dar cu FC Ecran,aia nu e echipa.A noua oara consecutiv in grupe anul acesta,parca.
ba , sa faca si national arena cu gazon dinala sintetic :))asa nu or sa mai dea cate 1 milion de euro la fiecare luna ;D
Ce tot vorbesti? Suntem buricul pamantului si rupem guta targului la orice ora!...:)
:) poveste veche... doar eram amandoi de acord cu asta cand discutam pe blog la eo acum 5 ani ;))
please try again :))
Tu ar trebui sa inveti limba romana. A castigat puncte, nu ca altii care stau acasa si doar viseaza la Europa League. Sa nu mai vorbesc ca dinamovistii ajung in grupele EL doar pe PC. :D .
scuze ,inca mai trebuie sa ma natrenez ,promit pe viitor sa o fac better!:))
si ce a castigat daca sa calificat aratati
cu cine dracu sa joace , daca toti sunt expirati :|
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.