Alte știri din fotbal
Gigi Becali e convins, după întâlnirea cu fotbalistul: „Vine la noi”
0
Pus pe liber după doar 3 meciuri la FCSB, semnează cu Dumbrăvița
0
Florin Maxim îl are de azi la antrenamente și pe noul atacant
0
Pleacă Ionuț Chirilă după doar două săptămâni la noua echipă? Ar vrea măcar să înceapă antrenamentele: „Mă duc!”
2
Știri din fotbal internațional
Ederson, ca danezii! » De la nunta unui amic la Mondialul 2026
0
Top 10 cei mai buni marcatori din istoria Campionatelor Mondiale
0
Riscă meci pierdut la „masa verde”! » FIFA amenință cu represalii dure, dacă la Mexic - Africa de Sud se va auzi scandarea controversată a localnicilor
4
Caz cutremurător: „Eu sunt la Mondial, ea face chemioterapie. Visăm împreună la finala din New York”
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
0
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
6
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
De unde ai scos-o prietene pe asta cu "diaspora e ros-albastra"? Diaspora e ca si tara mama, cu stelisti, dinamovisti, rapidisti, craioveni, brasoveni, medieseni,clujeni,etc...Lasa-ti-o mai moale cu partizanatele astea pe fatza si invatati sa aveti respect pentru toti romanii!
daca ai observat asta..esti un observator cam prost..defapt nu cam prost..ci prost rau
un lucru observ : antenele sustin PSD-ul , voi steaua si impreuna faceti campanie mincinoasa !!!!!
mai date-n ....de gainar, ce cunosti tu despre viata tuturor ce lucreaza afara?!
Numai tampenii scrieti, eu merg la toate echipele romanesti daca am ocazia ca sa vad meciuri in strainatate. Ce concluzii idioate si ce titlu tendentios, ca diaspora ar fi Steaua. Mai reflectati si voi cand scrieti un articol, riscati sa va arda poporul roman intr-o zi exact cum l-au ars pe Ponta si banda lui de idioti mincinuosi la alegeri!
puie maaaaaaa jegosule :)))))
Aşa este ... şi OTV avea zeci de milioane de telespectatori ...
"aveti presedinte actual acelasi presedinte care in 1980, pe atunci mare tovaras colonel la securitate infiinta vestita ,,cooperativa''. Dupa 44 de ani, " 1980 + 44 = 2024 Matematica a fost punctul tău forte cînd ai dat bac-ul, nu? Sau poate ai amintiri despre viitor, cine ştie!
luati-am familia in peleu, LA, LA LA LA LA LA. sa le dam copiilor tai (cu toate ca la cat de locomotor esti, nu ai voie sa ai asa ceva) clantza cu pikamerul.
IN GENERAL....PTR CEL CE LUCREAZA AFARA INTERVINE INEVITABIL DORUL DE CASA,ORICE NOU PRILEJ DE A REVEDEA PE CINEVA DIN TARA,DE A PUTEA SA TE MANDRESTI CU ASTA E PRILEJ DE SARBATOARE,ASA CA ORI STEAUA,ORI DINAMO ORI NATIONALA,ORI HALEP,ORI GIMNASTICA,VOR ADUCE ROMANII DIN STRAINATATE LA MECI. DOARE DOAR FAPTUL CAND SE MANIPULEAZA PE SPINAREA NOASTRA.....NOI SUNTEM DOAR ROMANI!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.