Articol de GSP - Publicat joi, 24 noiembrie 2016 21:10
Steaua a fost condusă de Osmanlispor la pauză cu scorul de 1-0, iar la mai puţin de zece minute de la reluare, roş-albaştrii au cerut lovitură de la 11 metri.
În minutul 52, la o fază petrecută în careul turcilor, mingea a părut că-l loveşte în mână pe autorul golului, Ndiaye, însă centralul Mazzoleni a lăsat jocul să continue.
Italianul nu a revenit asupra deciziei, în ciuda protestelor vehemente venite atât din partea steliştilor de pe teren, cât şi a celor de pe banca tehnică.


Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!