Alte știri din fotbal
„Domnul Lucescu m-a convocat, dar AM REFUZAT” » România își poate lua gândul de la „tricolorul” U21
0
Ministrul Apărării Naționale a schimbat prețul de închiriere pentru Stadionul Steaua: „Ultima decizie”
0
Bogdan Stelea îl avertizează pe Ionuț Radu: „Se gândea cineva vreodată că va dispărea atât de repede?”
0
Jucătorul de la Rapid pe lista unei formații din SUA » Cum s-ar putea produce mutarea de 1,5 milioane de euro
1
Știri din fotbal internațional
300.000 de euro pentru un pariu nebun, după calificarea la Mondial: „Berea e din partea mea!”
0
Andrei Rațiu, inclus în echipa celor mai importanți jucători care nu s-au calificat la Campionatul Mondial
0
Transferul „bombă” după ratarea calificării la Mondial! » Legenda care ar putea deveni noul selecționer al Italiei
0
Fostul fotbalist de top va participa la emisiunea „Iubire sub acoperire”: „O provocare amuzantă”
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Iranul a instalat o „barieră de taxare” în Strâmtoarea Ormuz. Doar anumite ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
E greu chiar si la 2-1!
pai astra ii cam eliminata daca pierde acuma. crezi ca in retur,tot in 10 o sa joace west ham?
da mah,de 30 de ani tot spuneti ca pentru cainca 2 meciuri o sa joace Steaua in europa iar la final,tot dinamo aka rusinea romaniei joaca doar 2 meciuri in europa cand se califica pentru europa. bai,indifierent de ce se intampla,cel putin in e.l. tot ajungem. in playofful e.l. Steaua este cap de serie si poate da de echipe extrem de slabe,cu 3 clase sub trencin.
Ionuț Negoiță, finanțatorul ”cîinilor”, este, de fiecare dată, ferm atunci cînd are ceva de spus. Vrea performanță, cere seriozitate și dă de pămînt cu orice fotbalist, de-al lui, care calcă în străchini. Mai spune că ”Dinamo e o echipă de tradiție, la care nu se merge cu jumătăți de măsură.” Așa o fi, doar că atunci cînd i s-a s-a transmis că jucătorii au ajuns să se antreneze cu tricourile decolorate, și-a trimis omul să facă ”aprovizionarea”… din BAZAR! Da, Dinamo și-a înnoit rîndul de echipament de antrenament de la complexul Europa.100 de tricouri au fost achiziționate de conducerea clubului, unul și unul, în culorile roșu-alb, la prețul de 10 lei bucata. După negocieri, firește, că așa-i la piață! Bumbac sau ce-o fi în materialul ală de 10 lei, important este că acum fotbaliștii dinamoviști zburdă veseli, la comanda lui Mircea Rednic, spre performanță, că doar asta le-a cerut tehnicianul. Lucrurile nu se opresc aici. În urmă cu o lună, oficialii clubului din ”Ștefan cel Mare” au dat comandă de 50 de mingi la o firmă din Cluj. Primul rînd, de 25, a ajuns la echipă, urmînd să fie făcută și plata. Dar din ”Groapă” nu s-a mișcat nici un ban, astfel că restul de mingi nu a mai fost livrat.
ce m-as rade sa se califice numai astra in playoff :)))
pai atunci se califica astra
Stai ca s-ar putea sa-i iasa cu Astra! :)))
daca nu ai observat nu imi bat capul cu toti ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sampdoria (Ita) 0-3 Vojvodina (Srb) Parca la Sampdoria e Zenga. Pana la sfarsitul lunii august e out.
Astia de la DIGI inca n-au vazut ca e 2-1! Nu le merge netul! :))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.