Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
14
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
2
Știri din fotbal internațional
Cei doi remarcați ai lui MM Stoica la egalul cu Fenerbahce: „I-am spus și patronului: el merită să joace!”
0
Ștefan Târnovanu se ia de ultrașii din Peluza Nord: „Banner la mișto” + Reacție după ce Becali l-a scos din poartă: „Domnul patron a venit la bază...”
0
Domenico Tedesco, neimpresionat: „FCSB? Nu ne-a surprins cu nimic”
0
Elias Charalambous, întrebat direct despre conflictul de la vestiare: „La pauză au fost nervi”
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Teancuri de euro în scara blocului: momentul în care avocata Adriana ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Armistițiu energetic între Rusia și Ucraina: „I-am cerut personal lui ...
Libertatea
Greutățile întâmpinate de Campiona Lumii i-a făcut realiști. Dacă și mama ei, MApN , e o mamă denaturată. Le face testul ADN derect la FRF! :))
asta e cand nu ai antrenor.E pacat pentru ca spre deosebire de ce zic habarnistii, steaua are un lot bun.Dar daca pe banca e criza acuta de idei tactice iti joaca fotbalistii la nimereala.Asta merge in liga mamaliga, in europa vin echipe cu tehnicieni seriosi si care au experienta
Vise pe fcsb-isti..viseeeeee
De ce-i asa de imposibil de intors scorul? Dar vikingii parliti cum au reusit sa-i rupa blana lui tanti Campioana lumii esti la ea in garsoniera inchiriata? Popor fatalist:))
Buijie fcsb !
N-a venit. Vine de la ora 11! :)) Atunci țara doarme. Cel puțin aia care intră în schimbul unu mâine.
Hai Rosenborg..inca 3 goluri
Zero minune, maxim un egal. N-avem echipa si nici moral. Ne-am intors pe vremea cand renuntam la a mai juca dupa ce primeam gol.
3-0 Rosemborg sper ca asta sa fie scorul final. *** Steaua.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.