Alte știri din fotbal
Rapid - Petrolul: Vali Gheorghe ratează singur cu portarul » Toate informațiile de la reporterii GSP
4
Alexandru Băluță a fost prezentat oficial la noua echipă: „Clubul nostru a semnat un contract”
0
Mihai Stoica are mare încredere în el: „Știți ce mi-a plăcut enorm?”
0
Adel Bettaieb a reușit golul campionatului » Execuție în stilul lui Marco Van Basten în finala Euro 1988
1
Știri din fotbal internațional
Primul transfer din vară al lui Chivu » Ce sumă va trebui să achite Inter pentru fiul fostului coleg al antrenorului!
0
Mikel Arteta a anunțat o absență de marcă la Arsenal: „Este out câteva luni”
0
Ce spune fanul interist arestat care a aruncat petarda: „Nu m-am gândit la consecințe!”
0
Atacantul lui Sporting a rămas mască după accidentarea teribilă suferită de Antoine Baroan: „M-a lăsat devastat”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Lucrările ilegale ordonate de Negoiță: „Bă, șefule, sunt anumite lucruri pe ...
Libertatea
Individul misterios care știa tot ce mișcă și se vorbește în România. ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Doi înalți oficiali implicați într-o relație extraconjugală au demisionat ...
Libertatea
://www.sport.ro/liga-1/vezi-toate-umilintele-lui-dinamo-in-europa.html://www.sport.ro/liga-1/vezi-toate-umilintele-lui-dinamo-in-europa.html://www.sport.ro/liga-1/vezi-toate-umilintele-lui-dinamo-in-europa.html://www.sport.ro/liga-1/vezi-toate-umilintele-lui-dinamo-in-europa.html://www.sport.ro/liga-1/vezi-toate-umilintele-lui-dinamo-in-europa.html://www.sport.ro/liga-1/vezi-toate-umilintele-lui-dinamo-in-europa.html://www.sport.ro/liga-1/vezi-toate-umilintele-lui-dinamo-in-europa.html://www.sport.ro/liga-1/vezi-toate-umilintele-lui-dinamo-in-europa.html://www.sport.ro/liga-1/vezi-toate-umilintele-lui-dinamo-in-europa.html://www.sport.ro/liga-1/vezi-toate-umilintele-lui-dinamo-in-europa.html
Clubul tau e mort in fiecare an din preliminarii.
GRIGOROIU IN PLATOU LA MECIUL ZILEI PUNE LOTUL RAPIDULUI SI 11-le in TEREN SI IL INTREABA PE MANEA DE CE STEAUA NU FACE LA FEL, OMFGGGGGGGGGGG PROPAGANDAAAAAAAAAA UDREA SI SAMUILA SI GRIGOROIU SUNTETI SUGILE LUI GIGI SI LINGAII SEFI AI STELEI!!!!!!!!!!!!!!!!
Dar dinamovistii de ce mai platesc cablul?
Ba stelemistule ciocul mic da-te-n gtuMATII !! Clubul tau a murit demult. Lasa-i pe ceilalti sa-si traiasca VIATA sa se bucure de ea cu bine cu rau . Voi nu mai existati . Voi ati decedat .
tre' sa bateti ma...pacat ca Wesley a comis-o...speram ca si ei pot face un rezultat bun...2 echipe romanesti in primavara ar fii o minune
Adevarata valoare a fotbalului romanesc se vede in cupele europene. Sandu si Dragomir plecati la puscarie!!! Sau la cimitir ar fi mai indicat!
E meci greu rau,....nu stiu daca scoatem mai mult de un egal cu legia. asta-i fotbalul romanesc.
pielea pwlii asta e fotbalul romanesc
Wow! M-ai spart, ti-a luat mult sa cauti asta pe google. Ai ajuns tu sa stii un cuvant in engleza? Cum asa?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.