Alte știri din fotbal
Din improvizație, „acceleratorul” lui Dinamo » Cum l-a transformat Nuno Campos pe Alberto Soro
0
Soția lui Vali Crețu, dezvăluiri șocante despre scandalul de la FCSB: „Când ești amenințat cu bătaia de către managerul echipei...”
0
Încă un lider de la FCSB a cedat și vrea să plece: „Își bat joc de mine! M-am săturat!”
0
Gigi Becali a dezvăluit ultima „boacănă” a lui Tavi Popescu: „Dacă n-are minte, eu ce să-i fac?!”
0
Știri din fotbal internațional
Detaliile contractului pus pe masă lui Andrei Rațiu de Fulham » Un alt club din Premier League vrea să achite clauza și să-l deturneze pe fundașul lui Rayo!
0
Tottenham nu se oprește! Un alt star din Premier League i se alătură lui De Zerbi
0
Real Madrid - Malaga, în etapa 3 din La Liga » Echipele probabile
0
Când încep negocierile cu Michael Olise » Strategia francezului e clară
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Ce este „Inelul de Aur”, bucla rutieră de 27.000 km, cât două treimi din ...
Libertatea
Venezuela vrea afară din Organizația Țărilor Exportatoare de Petrol. Cum ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
CTP a răbufnit după ce Nicușor Dan i-a luat apărarea șefului SPP: „Om cu ...
Libertatea
GOLLLLLLLLLLLLL!!!MUIE STEAUA MUIE STEAUA !!
bine co fost inventat copy paste-ul.
in sfarsit. tocmai ma gandeam. "cand are de gand bourceanu sa bata bine o lovitura libera?"
gooollll
GOOOOLLLLLLLLLL
În zilele noastre există în România două mari loji naţionale: Marea Lojă Naţională a României, care urmează linia masonică americano-italiană, condusă de dr. Viorel Danacu, şi Marea Lojă Naţională din România, ce urmează linia franceză, condusă de Eugen Ovidiu Chirovici, cu peste 2.000 de membri. Pe vremea Guvernului Năstase, cea de-a doua a obţinut statutul de „utilitate publică”. Membrii marii loji păstorite de Ovidiu Chirovici se fac vinovaţi pentru problemele grave din Justiţie, SRI, Consiliul Concurenţei şi alte organe ale statului.
ba aici joaca stelemeaua zi macar si tu acolo muie steaua ,sau si ciobanul e mason
Ce patisi bre? Iti sparse valahul contul sau ai luat-o pe ulei?
ce tehnici is stelistii :))))))))))))))))da vreau sa se califice mai departe o sa mai vedem 6 comedii :))))))))
te mai intreb de multe ori? cui cacat ii pasa?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.