Alte știri din fotbal
Dorinel Munteanu are o propunere pentru Mircea Lucescu: „El este o revelație. Ar trebui convocat”
0
ALERTĂ: Ionuț Radu, OUT de la lot! Staff-ul naționalei a fost informat să caute un alt portar!
14
Internaționalul din lotul lui Mircea Lucescu a fost schimbat în minutul 27 » Mihai Stoica: „Greșeală gravă de poziționare”
0
Pe cine mai poate chema Mircea Lucescu în locul lui Ionuț Radu? Iată variantele în lucru!
0
Știri din fotbal internațional
Fiorentina - Inter » Deschidere de scor după câteva zeci de secunde
0
Real Madrid - Atletico, derby în La Liga » Start de meci
0
Pep Guardiola, reacție nemaivăzută în finala Cupei Ligii Angliei! Scene rare pe Wembley
1
Oh, Really! City a răpus-o pe Arsenal în 5 minute pe Wembley și și-a adjudecat primul trofeu al sezonului: O'Reilly, eroul lui Pep
6
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
15
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
Instructorii ucraineni trimiși în Orientul Mijlociu, „șocați” de tactica ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
„Probabil că o să mor pe scenă” - Interviu cu cel mai tânăr solist și ...
Libertatea
de tine puberte deja de dimineata mincai litere la greu acu vad ca ti ai mai potolit foamea ba nu mai minca litere ca n douazecidouazeci dai capacitatea asta daca nu va baga ca pe vremea mea cu admitere la liceu respectiv treapta intii si treapta a doua ca nu te vad bine
ioi la el .....a aparut si asta cu costum de astrahan :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
sa vezi diseara '' nacaz '' pe satenii din popesti
Castiga Dinamu !!!!
HAI STEAUA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! in liga 1
baaa lasa gluma ca daca inscrie mijlocasu ala il pune pe comentator intr o situatie delicata ia scrie tu aici daca da gol ala ce o sa spuna comentatoru?gol marcat de...?parca vad ca de cite ori o sa ajunga mingea la iel va spune ca jucatoru sloven are balonu sau slovenii ataca sau mingea se alfa in posesia gazdelor samd :)))))
daca sunteti steaua ...de ce nu aveti sediul in ghencea ??? si il aveti in popesti leordeni =)))))))))))))))))))))))))))))))))
ce copil bre ....asta l-a prins pe lacatus cand era junior ...asa se lauda pe aici
Pierde fc fcsb .
Ma rog, totuna, n-ai nicio bucurie cu echipa ta de suflet...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.