Comentarii (1056)
hitman222
hitman222  •  22 Februarie 2018, 19:58

Ceausescu ia minim 3:)))))))))))))))))))))))))))))))))

right_wing_resistance_romania
right_wing_resistance_romania  •  22 Februarie 2018, 19:34

"O calificare pe Olimpico ar intra în ierarhia celor mai strălucitoare performanțe obținute de roș-albaștri în depălasare în toată istoria clubului, de peste 7 decenii. " Acestia sunt jurnalistii care "apara adevarul", au facut un juramant pentru asta si manipuleaza poporul. Sau poate omul nu a fost la scoala incat sa inteleaga ca 13 ani si doua luni nu este egal cu peste 70 de ani

ando89
ando89  •  22 Februarie 2018, 19:31

Succes fotbalului, fie ca sa invinga cel mai bun! In seara asta toti vor fi romani.

1198766430181192
Abigail Laslas  •  22 Februarie 2018, 19:25
Postat de poison_1 pe 22 Februarie 2018, 19:21

Tot ce am scris este ADEVARAT! Nu e nimic inflorit sau hiperbolizat!

Stapanii care ti-au dat templateu' detin adevarul absolut. No treci inapoi la bocanci

mario_rdfe
mario_rdfe  •  22 Februarie 2018, 19:24
Postat de John Milne pe 22 Februarie 2018, 19:23

De ce nu jucati voi cu ei?? Hahahaha hahahaha hahahaha

Mi am d at si eu o parere...imi permiti ? Sau ai vreo functie acolo,finantator ceva si stapanesti echipa ?

1425838917717550
John Milne  •  22 Februarie 2018, 19:21
Postat de poison_1 pe 22 Februarie 2018, 19:15

Sa nu uitam ca fc fcsb a terminat gafaind, pe locul 2, cea mai usoara grupa din istoria Europa League si ca acestia au ajuns acolo in urma unei umilinte: 1-5 vs Sporting. Totodata, aceasta pseudo-echipa, falsa Steaua, echipa care cerseste titlul in Liga 1 an de an, nu este la prima umilinta, desi clubul are numai 15 ani. In urma cu un an au mai incasat 5 acasa de la Manchester City, iar in urma cu 3 ani au fost zburati din Play-offul UCL la penalty-uri de o echipa care nu avea portar (Ludogoret). Tot in grupele EL acestia au mai fost umiliti de catre Maccabi Haifa si Vfb Stuttgart care le-au dat tot 5. Au ajuns si pe prima pagina a principalelor ziare de sport din lume, dar nu pentru performante sportive, ci pentru ca ficisibi-istii sunt singura echipa din istorie care a realizat o coregrafie pentru rivali. In final, se poate concluziona cu usurinta, ca FC FCSB este o porcarie de echipa, echipa condusa de indivizi dubiosi, certati cu legea, recidivisti. Forza Lazio!

Rinamo aka Rusinea Insolventa aka Fc Pamant de Flori aka Ghiveciul, pe ce loc a terminat ? Aaaa stai ca NIMIKul nu a ajuns in grupe .

1425838917717550
John Milne  •  22 Februarie 2018, 19:18
Postat de smdb pe 22 Februarie 2018, 19:12

"O calificare pe Olimpico ar intra în ierarhia celor mai strălucitoare performanțe obținute de roș-albaștri în depălasare în toată istoria clubului, de peste 7 decenii." Asta-i cu dedicatie pentru talpan si toate neabroastele si catalinnele de pe jesepe.. :)))

Au iesit rinistii prosti si invidiosi din ghiveci sa vomite pe articole cu EL . Iti dai seama , sa nu ajungi in grupe Europene in 70 de ani adica NICIODATA. Hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha

smdb
smdb  •  22 Februarie 2018, 19:12

"O calificare pe Olimpico ar intra în ierarhia celor mai strălucitoare performanțe obținute de roș-albaștri în depălasare în toată istoria clubului, de peste 7 decenii." Asta-i cu dedicatie pentru talpan si toate neabroastele si catalinnele de pe jesepe.. :)))

zecs93
zecs93  •  22 Februarie 2018, 19:07
Postat de indolentu pe 22 Februarie 2018, 19:03

care tacsiu?ricsaie tacsiu?aa ie si aia da ie cu propulsie manuala

e dafapt un caraciucior de butelii cu alarma de la masina electrica de jucarie cand era palnie copil :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

925045514183782
Montolivo Grig  •  22 Februarie 2018, 19:01
Postat de paul801 pe 22 Februarie 2018, 18:51

15 ani inseamna 7 decenii :))) profesionistii de la GSP ...rau ati ajuns ! RUSINE !

Care profesionisti? Bani sa iasa!

  • 1
  • •••
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • •••
  • 106
Comentează