Comentarii (1056)
luciann
luciann  •  22 Februarie 2018, 22:08

Frumoasa galerie, pacat de joc! FCSB=Steaua!

1roman
1roman  •  22 Februarie 2018, 22:08
Postat de ana_moura pe 22 Februarie 2018, 22:06

fcsb rusine istorica!! ... Toată Romania petrece !

Norocul nostru, al romanilor, ca cei ca tine nu traiesc peste hotarele Romaniei.

fcsbnuesteaua
fcsbnuesteaua  •  22 Februarie 2018, 22:08

auziti bah ce zice stapanul vostru .....CA SE RETRAGE DIN FOTBAL =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

valyomanyd
valyomanyd  •  22 Februarie 2018, 22:08

Asta e, păcat că Fcsb nu a reușit mai mult ! Probabil că au fost prea încantați de rezultatul din tur și i-a doborat optimismul :)) Acum fără mișto, dacă echipa de FALIȚI ( expresia aparține suporterilor fecesebiști la adresa lui DINAMO ) ți-a dat DOUA goluri, de ce Lazio nu ți-ar da macar CINCI ?

florianveress
florianveress  •  22 Februarie 2018, 22:08

Cinci goluri plus 72 de ocazii mari... Trebuia 77-0... scuze 77-1, handbalistul gnohere a înscris...

stefan..
stefan..  •  22 Februarie 2018, 22:08

Multumim, Lazio!

blatistu49
blatistu49  •  22 Februarie 2018, 22:08

pe ARENA a fost bascalie ptr fraierii fcsb eii din partea italienilor prostitutie

poison
poison  •  22 Februarie 2018, 22:07

Pe 7 Martie vine decizia care va rapune definitiv mizeria blatista fc fcsb!!

moto.46.rossi
moto.46.rossi  •  22 Februarie 2018, 22:07

DLE STUCAN! Va rog lamuriti.ma si pe mine ca sunt confuz: Lazio da fc5b-ului una manita

reddogsv
reddogsv  •  22 Februarie 2018, 22:07

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • •••
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • •••
  • 106
Comentează