Comentarii (1056)
fcsbnuesteaua
fcsbnuesteaua  •  22 Februarie 2018, 21:50
Postat de John Milne pe 22 Februarie 2018, 18:45

PROSTALAULE INVIDIOS......... ©Bob Thomas/Getty Images Fotbal Club FCSB Formed: 1947 Nickname: Roș-albaștrii (The Red and Blues) UEFA club competition honours (runners-up in brackets) • European Champion Clubs' Cup (1): 1986, (1989) • UEFA Super Cup (1): 1986 Domestic honours (most recent triumph in brackets) League title: 26 (2015) Romanian Cup: 22 (2015) Ten-year European record (UEFA Champions League unless indicated otherwise) 2016/17: UEFA Europa League group stage (having transferred from UEFA Champions League play-offs) 2015/16: UEFA Europa League play-offs (having transferred from UEFA Champions League third qualifying round) 2014/15: UEFA Europa League group stage (having transferred from UEFA Champions League play-offs) 2013/14: group stage 2012/13: UEFA Europa League round of 16 2011/12: UEFA Europa League round of 32 2010/11: UEFA Europa League group stage 2009/10: UEFA Europa League group stage 2008/09: group stage 2007/08: group stage Records UEFA club competition • Biggest home win 6-0: FCSB v Aalborg BK 18/09/14, UEFA Europa League group stage 6-0: FCSB v BSC Young Boys 03/10/79, UEFA Cup Winners' Cup first round second leg • Biggest away win 1-5: AC Sparta Praha v FCSB 07/09/88, European Champion Clubs'

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

mario_rdfe
mario_rdfe  •  22 Februarie 2018, 21:50

Gluma gluma dar aia cu oleurile lor chiar ne fac sa ne simtitlm prost...nazisti fara caracter !

hannah.robinson
hannah.robinson  •  22 Februarie 2018, 21:50

Manitaaaa

manty_one
manty_one  •  22 Februarie 2018, 21:49
Postat de ropo pe 22 Februarie 2018, 21:36

Pai da ,dar altii nu declara ce declara jiji ,asta i diferenta

asa e,Jiji declara ce vrea, le arunca la plesneala,can-can,cine anume crede ce zice ci0banul,doar fraierii o iau de buna,se pare ca tu esti unul dintre cei...care pun pret pe ce zice Jiji!

ropo
ropo  •  22 Februarie 2018, 21:49

Oleuri la pasele fcsb istilor

poison_1
poison_1  •  22 Februarie 2018, 21:49
Postat de indolentuu pe 22 Februarie 2018, 21:48

ce caterinca fac italienii cu oleurile din tribuna :)))))))))))))))

Sunt 5.000.000 de fecesebei in tribuna, ne.a zis MM :))))

chronic
chronic  •  22 Februarie 2018, 21:49
Postat de mario_rdfe pe 22 Februarie 2018, 21:48

Te faci de ras..ati batut echipa a treia a lui lazio..echipa buna a oprit motoarele ca sa nu va dea 8..

exact! am batut lazio in primavara! bv steaua, mandri de voi! un sezon european reusit! altii au terminat in pantalonii scurti! hahahahahhahahahahahahaha

baruch
baruch  •  22 Februarie 2018, 21:49
Postat de andyandrei2015 pe 22 Februarie 2018, 21:47

ba oltene,sa vedem echipa ta in vara,daca va jjuca in preliminariile unei competitii,atentie preliminarii,cum se va prezenta @ pana una alta,steaua merge aproape constant in primavara europeana,si obtine oricum un rezultat istoric la bucuresti,ca a fost umilita in retur,la ce diferenta este intre echipe,era un miracol sa ii scoatem,asa ca uitati va in continuare toti la steaua la tv in grupele unei cupe europene si mai sus

pai au jucat cu milan si, din pacate, au ras aia si cu fundul de noi, ca si acum. de asta cred ca trebuie sa fii *** ca sa te bucure bataia pe care o ia o echipa romaneasca.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

434943070015910
Servinston Patrunjel  •  22 Februarie 2018, 21:49
Postat de spartakus. pe 22 Februarie 2018, 21:46

Ironia sorții, Plzen se califica și Fecesebe nu. Plzen ă respectat competiția ciobanul a vrut locul 2. În fiecare an ciobanul isi ia 5 boabe.

Mda...le ia ciobanul, dar rosim noi...

ana_moura
ana_moura  •  22 Februarie 2018, 21:49

fcsb e ca o mazeta! Se tin romanii de giumbuslucuri cu ea!

  • 1
  • •••
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • •••
  • 106
Comentează