Alte știri din fotbal
Tatăl lui Denis Drăguș știe ce trebuie să facă fiul său: „Mai ales că-l iubește...”
0
A ajuns în cantonament și a semnat cu Universitatea Craiova
0
Keita nu are acceptul justiției de a fi prezent până la finalul cantonamentului Rapidului din Austria
0
CFR Cluj i-a adus înlocuitor lui Mihai Popa: „Am închis”
0
Știri din fotbal internațional
Mihai Popa, primele imagini în echipamentul noii echipe
2
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
0
Portugalia - Uzbekistan » GOOOOL Cristiano Ronaldo! „Dublă” în 38 de minute
9
Barcelona s-a despărțit oficial de fotbalistul care a petrecut 14 ani la club
0
Lifestyle
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
SURSE Lista neagră din PNL. Aleșii care urmează să fie dați afară din partid
Libertatea
„Cernobâlul zburător“. Rusia ar fi dezvoltat prima rachetă din lume bazată ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Bistrițeanul care pregătea un atentat sinucigaș pentru a se „răzbuna pe ...
Libertatea
pe *** nu vrei
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Vedi Roma, poi muori.
Poate analizezi rezultatele Cfr-ului in cupele europene...doar daca arunci un ochi, realizezi ca nu ne-au facut de ras! Fcsb arata dupa chipul si caracterul lui gigi! Prefer sa tin cu oricare echipa din aceasta lume, decat sa tin cu o echipa condusa de niste farisei, infractori, needucati, bisnitari care au nenorocit fotbalul romanesc! Datorita acestor impostori nu vine niciun om sanatos la cap sa investeasca in liga mamaliga...
Asta e, atata poate Dinamo. Te poti bucura, Savi, ca fcsb participa in seara asta in EL. Merge, nu?
*** Ce nu inteleg de ce nu se uita in orgada lor? Cum poti tu, care esti declarat falimentar sa comentezi de altul, care, asa prost cum o face, macar scoate capul afara. Voi care-l numiti pe Jijel puscarias, uitati ca: Turcu (Dumnezeu sa-l ierte), Borcica, Victoras si fra-su (sefi de sefi la ***) sunt inca in parnaie! Sau Copos... Mai rau decat sa o iei pe coaja de la toti descultii Romaniei, sa ajungi la ultimul meci sa-ti tremure chilotii ca nu intri in play-off, nu cred ca este. Nici macar un 5-6 la 0 asta seara! Bucurati-va, sunteti patetici!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nume de nepronuntat, sustinatori de neinvidiat. Sa speram ca justitia pune lacatul ACUM pe mizeria asta de club !
Pai inseamna ca nu te duce capul mai mult ca pe Becali daca te comporti asa pt ca unu abereaza de cand s.a nascut...ce treaba are una cu alta???? Pai daca Borcea sau Negoita,etc sunt infractori si prosti de gura o sa tin VREODATA cu alta echipa din strainatate???? Nene...mai presus de orice echipa suntem romani. Dar de asta suntem vazuti rau afara...pt ca ne ardem intre noi si ne oracaim....ne meritam soarta
Au uitat astia să zică: atenție, urmează imagini care va pot afecta emotional. CNA.ul, alooo, dormiti!!!
Respect!
Italienii au oprit motoarele..mai mult de 5 nu vor fi..pacat de faza aia din prima repriza cand arbitrii au oprit contraatacul fcsb ptr galben la immobile...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.