Comentarii (1056)
salam.adevarat
salam.adevarat  •  22 Februarie 2018, 21:47

2 10 2 10 proba de microfon

baruch
baruch  •  22 Februarie 2018, 21:46
Postat de waves pe 22 Februarie 2018, 21:45

Ma întristat ultimul gol al fcsb ului si din hent clar.Păcat ca Lazio s a retras puteau sa le de a 7-8. usor...

luai o suta de in plus la salariu, nu? sau la ajutorul de somaj, mai bine zis...

saviola2_8
saviola2_8  •  22 Februarie 2018, 21:46
Postat de indolentuu pe 22 Februarie 2018, 21:44

ba da nu uita ca aia alaturi de craiova fac parte din iechipele romanesti care au ieliminat o iechipa italiana in cupele ieuropene si culmea dinamo chiar pe inter in caz ca nu stii cauta in statistici

Stiu ca ati eliminat pe inter dar ati luat o si cu sase.zero . Steaua a eliminat multe echipe sau a jucat. Bine cu echipe din spania si anglia. Cu italienii sau nemtii mereu am avut probleme.

ana_moura
ana_moura  •  22 Februarie 2018, 21:46

I-a luat Lazio la Ole-uri!!

mariuss72
mariuss72  •  22 Februarie 2018, 21:46
Postat de chronic pe 22 Februarie 2018, 21:44

hahahaha...ati auzit?? asta e tare. la altii s-a terminat europa pe vremea pantalonilor scurti! hahahahahahahahhaaha

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

1roman
1roman  •  22 Februarie 2018, 21:46

Felicitari romanilor prezenti la stadion! Va auzim! Multumim!!!

florianveress
florianveress  •  22 Februarie 2018, 21:45
Postat de mickey13 pe 22 Februarie 2018, 21:44

Din pacate, pt majoritatea trolilor de pe aici, esecul Stelei de asta-seara este esecul intregului fotbal romanesc, fie ca se numeste el nationala, tineret, Dinamo, Craiova, Rapid, etc... Daca o echipa care contine multi dintre componentii ultimilor doua campioane este umilita in asemenea hal, asta se datoreaza si *** prostiei lui Mititelul, hotiei lui paszkani (sau cum s-o scrie)...

Ce nu înțelegi tu, sau nu vrei, e că jiji fariseul a distrus fotbalul românesc!

baruch
baruch  •  22 Februarie 2018, 21:45

oricum, domnul valerica gaman (ala platit cu 15 mii de euro) nu cred ca mai are vreo treaba cu fotbalul de performanta

indolentuu
indolentuu  •  22 Februarie 2018, 21:45
Postat de chronic pe 22 Februarie 2018, 21:44

hahahaha...ati auzit?? asta e tare. la altii s-a terminat europa pe vremea pantalonilor scurti! hahahahahahahahhaaha

aia macar aveau pantaloni scurti vvoi nici p aia

waves
waves  •  22 Februarie 2018, 21:45

Ma întristat ultimul gol al fcsb ului si din hent clar.Păcat ca Lazio s a retras puteau sa le de a 7-8. usor...

  • 1
  • •••
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • •••
  • 106
Comentează