Comentarii (1056)
fangigi
fangigi  •  22 Februarie 2018, 21:00
Postat de rakanishu pe 22 Februarie 2018, 20:53

Nu avem nici o sansa, zici ca suntem drogați...

Bagati-l pe Budescu ca e fotbalistul anului!:)))

chronic
chronic  •  22 Februarie 2018, 21:00
Postat de saviola2_8 pe 22 Februarie 2018, 20:57

La asta ma gandeam si eu. Geniu jiji a stricat meciul cu cainii de era sa pierdem 3 pct caci in inteligenta lui a crezut ca batem lazio la ei acasa:))

si gandeste-te cum am pierdut primul loc in grupa. nu e bai, tinerii prind experienta. doar ca m-am lamurit cu nedelcu, nu are treaba cu fotbalul, nu stiu ce juca asta la viitorul, zici ca e o domnisoara lenta

luciann
luciann  •  22 Februarie 2018, 21:00
Postat de saviola2_8 pe 22 Februarie 2018, 20:59

Hai ca scapam ieftin baieti,mai dau alde anderson unu din talent, fara sa forteze si dam si noi pe a de onoare:) Forza Steaua!

Ce vorbesti!? Teixeira si Budescu si ne calificam!:))) Se relaxeaza astia in R2...

106069833078679
Claudiu Mozoleanu  •  22 Februarie 2018, 20:59

Au trecut numai câteva luni de la umilința cu Sporting. Gigi nu a învățat nimic. E de atâția ani în fotbal și tot declarații puerile face. Și atunci o vedea pe Sporting victimă sigură. Acum se vedea în finala Europa League. Când va pricepe odată că echipa lui poate performa numai cu Lugano, Beersheva sau Viktoria Plzen?

saviola2_8
saviola2_8  •  22 Februarie 2018, 20:59

Hai ca scapam ieftin baieti,mai dau alde anderson unu din talent, fara sa forteze si dam si noi pe a de onoare:) Forza Steaua!

368352650018277
Cluj Cluj  •  22 Februarie 2018, 20:59

Cred ca jijicu arvtrebui sa schimbe nunele echipei din fcsb in fcre... fotbsl club rusinea europei :))))))

indolentuu
indolentuu  •  22 Februarie 2018, 20:59
Postat de mario_rdfe pe 22 Februarie 2018, 20:56

Ca de obicei..consolarea voastra este ca DInamo nu este prin europa..sau altii.insa nici unul dintre voi nu are co.jo.nes sa iasa in fata si sa scrie doar despre echipa lui..ca este praf.,ca e norocoasa ca nu e 7-0 la pauza. Incredibil !

ba apropo de dinamo da si de craiova sa nu uite astia ca singurele iechipe romanesti care au scos din cupele ieuropene iechipe italiene au fost acu 35 de ani dinamo cu inter dupa prelungiri cu acel 3 2 la bucuresti si craiova pe fiorentina 3 1 si 0 1 la florenta

danirovl
danirovl  •  22 Februarie 2018, 20:58

Si cand te gandesti ca la steaua joaca'mbappe', urmasul lui messi si ronaldo.....etc:)))s-au desumflat gogosile lui jiji:))))

mariuss72
mariuss72  •  22 Februarie 2018, 20:58
Postat de luciann pe 22 Februarie 2018, 20:57

Asta ca n-avem mijloc fara Pintilii si vin peste fundasii nostri! Plus Vlad care nu da siguranta, primul gol putea sa-l scoata!

Nici mijlocasii laterali nu prea ajuta...in fine, sper sa nu luati prea multe, poate se mai relaxeaza si astia.

pec0rino
pec0rino  •  22 Februarie 2018, 20:58

noi cei care iubim echipa lui Nea Gigi care e om bun si face case la oameni ne-am dat seama imediat ca ne lipseste ceva la echipa si e bine.... Este evident ca ne lipseste tridentul de aur cu motoreta pe aripi si nu avem cum sa intoarcem rezultatul daca nu intra Dodel.Hey Hey. Corp si duh pentru colori, Mereu ulteriori

  • 1
  • •••
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • •••
  • 106
Comentează