Comentarii (1056)
valeri_gazaev100
valeri_gazaev100  •  22 Februarie 2018, 20:41
Postat de baruch pe 22 Februarie 2018, 20:39

pentru noi, la nivelul nostru, f. anderson (un jucator de care presa braziliana radea, mirandu-se ca lazio a dat bani pe el, la cat de lenes este) este superclasa. nici n-are rost vreo comparatie intre nivelul de joc, din pacate. probabil steaua se va strecura cu un scor onorabil, dar distanta e groaznica. si aici nu mai e vorba de arbitri (care in general trag cu occidentalii, e adevarat), e vorba de gaman (pe care l-a intors unul ca torje) in fata golgeterului campionatului italian

O fi el lenes, dar Felipe Anderson e un artist. Ar putea sa joace in orice echipa !

valeri_gazaev100
valeri_gazaev100  •  22 Februarie 2018, 20:40

Raportul ocaziilor mari e pe undeva la 8-0 pentru Lazio ! :))))))))

baruch
baruch  •  22 Februarie 2018, 20:39

pentru noi, la nivelul nostru, f. anderson (un jucator de care presa braziliana radea, mirandu-se ca lazio a dat bani pe el, la cat de lenes este) este superclasa. nici n-are rost vreo comparatie intre nivelul de joc, din pacate. probabil steaua se va strecura cu un scor onorabil, dar distanta e groaznica. si aici nu mai e vorba de arbitri (care in general trag cu occidentalii, e adevarat), e vorba de gaman (pe care l-a intors unul ca torje) in fata golgeterului campionatului italian

1650189735229298
Curilianu Liviu  •  22 Februarie 2018, 20:39

Mai e timp,dar cum joaca nu prea cred ca se va schimba ceva.

2490245364533284
Smith Andrew  •  22 Februarie 2018, 20:39

*** *** .... pe maidan cu voi .

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

1roman
1roman  •  22 Februarie 2018, 20:38

Conform GSP: "4.000 de susținători ai FCSB-ului și-au achiziționat bilete pentru acest meci în zona destinată oaspeților. Pe lângă aceștia, încă 7.000 de români sunt prezenți în alte zone ale stadionului." Aviz contestatarilor rautaciosi.

valeri_gazaev100
valeri_gazaev100  •  22 Februarie 2018, 20:38

Unde e palnie ? unde e kwd ? unde e iosif ? unde e valahul ? unde e jack the stripper ? *** ! :))))))))))))))))))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

stark
stark  •  22 Februarie 2018, 20:37
Postat de bianconerri pe 22 Februarie 2018, 20:34

E gazela acum, metre. Ai uitat? :)))

:)))))

251809008486653
Ghita Ghee  •  22 Februarie 2018, 20:37

Fortza Lazio!!!!..*** si acoliti lui.in frunte cu jsp....

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

pihus.magnificus.
pihus.magnificus.  •  22 Februarie 2018, 20:37
Postat de alegsandru pe 22 Februarie 2018, 20:36

Ori 1-0 ori 2-0 e cam acelasi lucru. Tot era si este nevoie de un gol.

Sunt curios daca la 4 - 0 cate goluri va mai trebuie :))))

  • 1
  • •••
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • •••
  • 106
Comentează