Alte știri din fotbal
Florin Prunea, verdict dur pentru Rapid: „Nu aș vrea să fiu în locul lui”
0
„Depășit total” » Rusescu nu l-a menajat după Rapid - U Cluj
0
Dan Nistor, băgat în ședință de conducere după ce a vorbit despre salariile de la Rapid
0
„Carisma asta...” » E convins despre jucătorul lui U Cluj: „Domină, cel mai bun din România!”
0
Știri din fotbal internațional
Răzvan Marin a făcut un pas mare spre titlu » Victorie în derby-ul Olympiakos - AEK Atena
0
Mesajul lui Rafa Benitez pentru Mircea Lucescu
0
Cealaltă față a echipei lui Cristi Chivu » Gestul lui Lautaro și cum a comentat Dumfries
0
Cristi Chivu a mai făcut un pas spre titlu și nu se ascunde: „Cu toții suntem vinovați de ceea ce se întâmplă”
0
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
17
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Un grădinar a plantat semințele unei roșii dintr-un burger de la McDonald’s ...
Libertatea
Vești excelente de pe Autostada Transilvania. Pe câți kilometri am putea ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
Boala pe care autoritățile de la Moscova vor să o țină ascunsă și care face ...
Libertatea
Pe bune, Valahul a facut armata la Buzau ? Pffff...., acum imi aduc aminte de el, i-am dat......adunarea pom ! :)))
Pai pe timpul cand ai iesit tu inginer, pe la noi, prin Universitate era un banc: in Romania sunt 99% ingineri si unu% baieti destepti, asa ca n- am pretentii.
Nu stiu cine a spus prima data tampenia asta cu punctele si coeficientul, ca e bine sa bata toate, sa strangem puncte .... E anormal sa tii cu toate echipele din tara ta, mai ales cu rivalele.
Machedon sunt aromânii , mai citește ! Ești în confuzie grava !
Pai se poate asemana cu meciul de la Constanta, in care nici bine nu sau asezat jucatorii in ghete, ca Steaua avea deja 2-0. ce sa mai ceri pustilor de la Viitorul sa mai joace cand din start sunt condusi cu 2-0? un start de meci ratat/slab te darama psihic si nu'ti mai iese nimic! iar Stuttgart'ul nu era Severinul sa intorci rezultatul in cateva minute. P.S. un semnal de alarma sa putut trage inca de la meciul cu Severin, prin lipsa de idei in multe momente a jocului.
DINAMO SA CALIFICAT ,DUPA CE A BATUT O ECHIPA GERMANA. STEAUA MAI SPERA!
Vezi cum pui tu gaz pe foc ?! :))))
Preşedintele clubului de fotbal Dinamo Bucureşti este trezit în miez de noapte de un telefon: -Şefu, ne-a luat foc sediul! -Cupele! Salvaţi cupele! strigă el disperat. -Cupele? Staţi liniştit şefu, că la cantină n-a ajuns focul!
In ce hal postezi , nu inteleg nimic !
Parca tot în '87 ai terminat și tu ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.