Alte știri din fotbal
Mihai Stoica dinamitează începutul sezonului: „FCSB e favorită la titlu, nu Craiova! Fără discuții” » Ce cred bookmakerii
8
Noua forță din fotbalul englez transferă de la Barcelona! Încă o mutare spectaculosă
0
Adrian Mazilu, așteptat să se relanseze la o altă echipă din Superliga: „Aș putea să-i dau o mână de ajutor”
1
Robert Bădescu, fundașul lăudat de Șucu la Rapid, a semnat cu alt club din Superligă
1
Știri din fotbal internațional
FBI și FIFA s-au întâlnit și au decretat: „Meciul cu cel mai mare grad de risc de la Campionatul Mondial”
0
Câte bilete s-au vândut pentru U - Dinamo Kiev. Pe câți fani mizează ardelenii: „Ar fi o minune”
0
Sorloth a rupt tăcerea, după amenințările cu moartea: „Am vrut să-i pasez lui Haaland, dar...”
1
Andrei Ivan a semnat și a fost prezentat oficial: „Gata de luptă”
2
Lifestyle
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Vinicius s-a împăcat cu Virginia » Fotografia „interzisă” care i-a dat de gol
2
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din istoria fotbalului românesc nu a fost abandonată
11
Când a apărut ea, nimeni nu s-a mai uitat la Haaland și Kane » Ivana Knoll a făcut show la Norvegia - Anglia
9
Ce s-a vorbit în spatele ușilor închise la Cotroceni: variantele de premier ...
Libertatea
Motivul pentru care Marian Ceaușescu l-a urmărit pe Ilie Bolojan cu o cușcă ...
Adevărul
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din ...
GSP SPECIAL
Cod galben de ploi torențiale, vânt puternic, descărcări electrice și ...
Libertatea
Am tv în Braille. De abia astept să vă pipăiesc deja vestita așezare în teren:))
o intrebare retorica : stie cineva pe ce canal TV este transmis meciul lui Dinamo din grupele UEFA ??? ... sau poate as vrea sa vad meciul Rapidului ??? - raspundeti numai daca va doare adevarul :)
eu iti garantez ca asa era. pai in primul rand, luam campionatul in fatza astrei si a viitorului la pas in conditii de liniste,deja din start,aveam sanse sa mergem in grupele ucl si alta era treaba. dar asa,este imposibil aproape pentru orice echipa care nu este cap de serie in playofful ucl pe ruta necmapionilor,sa ajunga in grupele ucl. sa se uite cineva,de 10 ani de cand este sistemul asta,a trecut vreodata un outsider de capii de serie din playofful ucl pe ruta necampionilor. nu cred ca au fost multe echipe. sau daca au fost a fost ceva de genul ca a cazut milan cu sevilla,unde oricum nici nu stii care era capul de serie si care nu.
da mai vezi !?:))
Este un aspect interensat cel mentionat de tine si tind sa iti dau dreptate. Este foarte posibil ca, in conditiile in care echipa ar fi avut parte de liniste, ar fi facut antrenamente la o baza de pregatire stabila si de calitate, cu suporteri si galerie meci de meci, rezultatele sa fii fost mult mult mai bune.
nu a avut cele mai bune rezultate in ultimi 3 ani,din cauza tradatorilor de tara de la csa. lucra tu in conditiile in care au trebuit sa lucre cei de la Steaua,in europa in ultimi 3 ani. este remarcabil ca totusi ne-am calificat de 2 ori in grupe in ultimi 3 ani,dupa ce au facut tradatorii de tara de la csa si mapn. STEAUA BUCURESTI CAMPIOANA LUMII ESTI. numai faptul ca nu s-a mai calificat alta echipa romaneasca in acest an in grupe,incaseaza Steaua inca `1 milion de euro in plus.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Stii unul bun? Nu ma atrage chinuiala fcsbistilor.
Eh, mă bag la un film horror, în rest hai fotbalul!:))
Sunt cu varză?:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.