Comentarii (20)
tripp  •  28 Iulie 2011, 21:28

cistiga fara probleme mainz, astia de la gaz metan sint ,,buni,, numai prin campionatul nostru de 2 lei.

cristian_feisbucc  •  28 Iulie 2011, 14:06
Postat de stelistu.batran pe 28 Iulie 2011, 13:19

Gata si cu Gaz Metan! O fura cu 3 sau 4 la ZERO ! de la Mainz; N-o sa mai faca nimeni vreodata pentru punctajul Romaniei, ce a facut Steaua !!!!! Toti tzaranii din Romania vor sa fie in grupele CL sau EL, si ei nici wc n-au la cotetz!

Da steaua e o forta umilita in chinuri prin toata Europa:)). Tu esti fanul unei echipe care sincer nu exista. Si eu tineam/simpatizam cu Steaua, dar knd vad asa ceva... Oricum tu ai senzatia ca Steaua e miezu...tot asa frateeeee :))

stelistu.batran  •  28 Iulie 2011, 13:19

Gata si cu Gaz Metan! O fura cu 3 sau 4 la ZERO ! de la Mainz; N-o sa mai faca nimeni vreodata pentru punctajul Romaniei, ce a facut Steaua !!!!! Toti tzaranii din Romania vor sa fie in grupele CL sau EL, si ei nici wc n-au la cotetz!

stelistul51  •  28 Iulie 2011, 12:36

Voi cei din conducerea Mediasului sunteti bolnavi? sa nu stiti oare cand expira contractul lui Eric cand aveti si voi pasaport de europeni?Sincer mi-e sila si de voi si de Eric care fara voi juca fotbal pe nisipul Copagabanei.Cum ati reusit aceasta contraperformanta?

blaustein  •  28 Iulie 2011, 12:32
Postat de mirc1234ro pe 28 Iulie 2011, 11:18

inforamtia este cel putin eronata daca nu o inventie de ziarist dornic de stiri senzationale. motivul este simplu: sotia lui eric a nasut duminica un baietel (pe aceasta cale ii urezi viata lunga si fericita) la tg mures. nu cred ca-si paraseste eric familia dupa doar cateva zile de la un astfel de eveniment din viata lui. (sotia si copilul nu au cum sa paraseaca tara la bordul avionului sau vaporului dupa nici o saptamana de la nastere, pur si simplu nu-i primeste in avion). eric insa nu da dovada de profesionalism daca inventeaza motive sa nu fie alaturi de echipa care l-a adus si i-a oferit practic posibilitatea sa-i intemeieze o familie.

Pai sotia lui Eric e romanca, a nascut in Romania si e in Romania. Eu nu inteleg ce e in capul lui Eric...a vazut ca nu i-a mers in iarna....acum iar face pe desteptu'

mirc1234ro  •  28 Iulie 2011, 11:18

inforamtia este cel putin eronata daca nu o inventie de ziarist dornic de stiri senzationale. motivul este simplu: sotia lui eric a nasut duminica un baietel (pe aceasta cale ii urezi viata lunga si fericita) la tg mures. nu cred ca-si paraseste eric familia dupa doar cateva zile de la un astfel de eveniment din viata lui. (sotia si copilul nu au cum sa paraseaca tara la bordul avionului sau vaporului dupa nici o saptamana de la nastere, pur si simplu nu-i primeste in avion). eric insa nu da dovada de profesionalism daca inventeaza motive sa nu fie alaturi de echipa care l-a adus si i-a oferit practic posibilitatea sa-i intemeieze o familie.

dora  •  28 Iulie 2011, 10:24

Breeveld asta nu are fata de gaz metan...nu stiu de ce l-au luat...ca era gratis...mi se pare o prostie sa joci in preliminariile EL si sa nu faci nicio achizitie notabila, macar la fundasi centrali...ai trei in lot dar cind lazar e suspendat improvizezi cu hoban - jolly-jokerul echipei...cind il ai pe markovic. eric pleca din iarna daca intra in ultimele 6 luni de contract...e clar, sa saturat la Medias!!!

guest_one  •  28 Iulie 2011, 07:23

HAI GAZUL !!! HAI ROMANIA !!! CU TOATE-LE IN LIGA !!!!!!!

vladutz13  •  28 Iulie 2011, 01:05

Forza baietii.... speranta sta in aparare, in Hoban si Plesca....