Alte știri din fotbal
Condițiile pentru ca Daniel Pancu să continue la CFR Cluj: „Au fost 6 luni groaznice”
0
O superputere a Turciei vine să urmărească un fotbalist la finala campionatului: „Clubul poate încasa o sumă frumoasă”
1
Ofertat să o preia pe Rapid, Pancu știe de ce are nevoie echipa: „La un moment dat, se strică”
0
Universitatea Craiova - U Cluj, iată de ce este finala campionatului! Echipele probabile + Cele mai tari cote
0
Știri din fotbal internațional
Nebunia din Scoția nu s-a terminat » Hearts cere ca titlul să-i fie retras lui Celtic
0
Derby della Capitale cu miza Champions League » Roma și Lazio se înfruntă în duelul care poate decide top 4-ul din Serie A
0
Cristi Chivu, aproape de recordul lui Antonio Conte și Simone Inzaghi
0
Cristiano Ronaldo, în continuare fără trofeu la Al Nassr » Ce a făcut după fluierul final
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
SINCER GIGI
no, aici ii suparat jiji pe kapetanos si in alt articol nu e suparat :)) hotarati'va totusi... ://stelisti.mysport.ro/stiri/14710/gigi-becali-sa-nu-ne-imbatam-cu-apa-rece-am-intalnit-o-echipa-de-doi-lei.htm
Sunt multe de pus la punct , este doar inceputu!
...s-a cam jucat 8 contra 11 in prima repriza! Oricum Bergodi si-a aratat clasa in acest meci! Nene Jiji sa stii ca n-ai echipa sa treci de grupe!
Meci slab facut de Steaua....chiar daca a castigat cu 2-0, calificarea se joaca.
ideea e ca nu a jucat banel:D si sincer a fost mai ok cu bogdan stancu si surdu! parca merge mai bine cu atacanti de genul...nu ca si kapetanos, bulan in minutu 90.
Bravo STEAUA!!!
Cel mai mare castig pentru Steaua ar fi ca turbati ca tine sa nu-si mai dea cu parerea despre "jiji". Nu ca l-as aprecia foarte mult dar trebuie sa-i recunoastem meritele. In mare parte, datorita lui, avem acum atitea echipe in cupele europene.
Echipa a jucat oki.. chiar dack adversarul nu a fost unul prea deochiat.. dar totusi sa nu uitam ca meciul acesta a avut o presiune aparte.. pe care am simtito oarecum si noi suporterii.. Felicitari STEAUA.. FORTZA STEAUA.. si la bine si la rau
cel mai mare castig ar fi sa pleci u,jijica
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.