Alte știri din fotbal
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
0
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
5
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Știri din fotbal internațional
Liga Campionilor: s-au jucat primele două partide » Istvan Kovacs a arbitrat perfect la Istanbul, Qarabag e în continuare revelația sezonului
0
Marius Șumudică nu are liniște în Arabia Saudită: „Nu înțeleg!”
0
Newcastle - PSV, cu Dennis Man titular » Al doilea gol a venit în minutul 30
1
Purgatoriul trecut de Ionuț Radu: „Nu știam pe ce cale s-o iau. Dacă-mi spunea cineva acum un an, aș fi zic că-i nebun»!"
0
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Bogații de la Davos și-au pierdut răbdarea cu Donald Trump și au ieșit din ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
„Am dat ordine foarte clare!” Trump amenință să „șteargă de pe fața ...
Libertatea
În spiritul celor spuse de Gigi, propun ca pentru meciul de joi, fecesebiștii să vină îmbrăcați ca la decernarea trofeului de campioni (gladiatori, spidermeni, batmani, ș.a.), poate așa îi sperie pe kosovari și se și mobilizează pentru luptă. Hai, ai noștri!
Din categoria ”Românii spun lucruri trăsnite”. Căldură mare!
Slujbe, tată! Lăsați-le naibii de antrenamente și de planuri tehnico-tactice (de tot râsul) că, oricum nu vă ajută și mergeți încolonați la biserică! Rugați-vă, rugați-vă și iar rugați-vă! Faceți mătănii, danii și alte ritualuri și pocăiți-vă întru smerenie și revenirea minții cea de pe urmă. Amin! Și nu neglijați cenușa, multă, pe cap!
Jucatorii romani lupta exclusiv pentru umflarea contului din banca.
Să îl ai pe Șumudică liber de contract și tu Gigi Becali să nu îl pui antrenor la FCSB este nebunie curată. A câștigat campionatul cu Astra, a fost numit antrenorul lunii o dată în Turcia, a luat Rapidul anul trecut în aceeași situație în care e FCSB acum și a dus echipa în playoff și în semifinala Cupei. În plus, a spus și la Fanatik de atâtea ori cum ar trebui să joace FCSB și unde greșește, deci clar știe ce trebuie la FCSB. Gigi, ia-l cât este liber de contract acum!
gigi, daca-i dai afara pe oct popescu, lixandru, toma, se lasa de fotbal, nu-i mai ia nimeni...! ai devenit prea sentimental...! pana nu produci declicul, adica pana nu aduci niste fotbalisti, de prin alte zari, care o stiu si pe-aia cu tehnica, dar si cu disciplina tactica, au si forta si talie, dar si constiinta si bun simt, echipa n-o sa aiba progres, n-are de unde, n-are cum... eject fara mila, manelisti si pikpokisti autohtoni!...bafta, esti om de afaceri si unul foarte bun!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.