Alte știri din fotbal
Adrian Mutu a numit favorita la titlu în Superliga: „Are un plus”
0
Ce răsturnare! Cu sabia falimentului deasupra capului, clubul din Liga 2 evită dezastrul: „Mesajul este clar”
0
Două transferuri în Superliga » Era văzut „noul Ronaldo”, dar acum ajunge în România
3
Florin Prunea: „Ei fac echipa perfectă în Liga 1”
1
Știri din fotbal internațional
„Infuzie de petrodolari” la Manchester City
0
Cauza accidentului rutier în care au murit fanii lui PAOK » Mărturia șocantă a unui supraviețuitor
0
„Portugalia va câștiga Mondialul pentru Diogo Jota” » Singurul antrenor din Superligă prezent la Campionatul Mondial precedent și golgheterul echipei de play-off îi văd favoriți pe lusitani în 2026
0
Arsenal, te simți?! Anthony Gordon, discurs viral despre diferența dintre Champions League și Premier League: „Necruțător!”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
Pereți desenați, gumă pe mobilier, pături arse – un cabanier explică de ce ...
Adevărul
„Îl pregăteam pentru Liga Elitelor” » Dezvăluiri despre problemele neștiute ...
GSP SPECIAL
„NATO, ca garanție de securitate, este efectiv terminată”. Avertismentul ...
Libertatea
Si mie imi e rusine ca sunt roman. Dar nu pentru meciul de aseara, pentru ca tot ce s-a intamplat a fost logic si normal. Imi e rusine cand vad ca singura bucurie a romanului e cand moare capra vecinului. E trist... si din pacate, din cauza mentalitatii asteia suntem unde suntem ca societate.
Si mie imi e rusine ca sunt roman. Dar nu pentru meciul de aseara, pentru ca tot ce s-a intamplat a fost logic si normal. Imi e rusine cand vad ca singura bucurie a romanului e cand moare capra vecinului. E trist... si din pacate, din cauza mentalitatii asteia suntem unde suntem ca societate.
O ce noapte minunata ! Puteam sa jur ca a venit RevelionuL ! Hai ca viata e frumoasa ! Multumesc Napoli ! Esti in inima mea precum Boro ! Daca se califica stina , numai depre asta se vorbea la gsp, sport.ro, protv , etc ! Offf, bine ca am scapat !
LACATUS LASANEEEEEEEEE FRATE ....AI FOST UN BUN FOTBALIST PT STEAUA DAR NU VEZI CA II FACI MAI MULT RAU DECAT BINE CA ANTRENOR....LASA PE ALTII CAPABILI SA ANTRENEZE STEAUA.... PS. LACATUS E PRAF CA ANTRENOR .
Ce sa mai vrei cand Gigi deja se lauda la GSP (la pauza) ca a trecut de Napoli. I-a dat o mana divina dupa ceafa..
Important e sa inveti ceva din fiecare infrangere. Orice sut in fund e un pas inainte, dar managementul mioritic impus de catre conducatorii cluburilor de la noi nu intelege nimic din fenomenul numit fotbal. Atata timp cat GB va conduce clubul, nu va merge nimic. Alta parte trista e ca , citind comentariile, iti dai seama ca romanul se poate bucura doar de raul altuia, alta bucurie nu are. De-aia suntem unde duntem ca societate...
BAAAAAAAAA JIJI, MAI LASA-NE CA AI ATATIA ANI DE CAND PACALESTI OAMENENII, ESTI UN RASS AL ROMANILOR DE ACUMA
fotbalul tine cu aia ca il joaca nucu, parau, maru, pleca puricosule
fotbalul tine cu aia ca il joaca nucu, parau, maru, pleca puricosule
Daca eram pasari daunatoare ca voi aveam aripi si eram numai pe sus... dar nu avem mai daunatarelor, v'a scos Steaua cu rezervele si tot mai aveti tupeu sa comentati pasari daunatoare
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.