Alte știri din fotbal
LPF a stabilit programul etapei #2 din noul sezon al Superligii » Când se joacă Dinamo - Universitatea Craiova
0
Daniel Pancu l-a validat imediat pe Daniel Graovac: „Am votat cu două mâini pentru transferul lui”
0
Gino Iorgulescu a luat decizia după moartea lui Gabi Mureșan » Vom avea moment de reculegere
0
Rapid - Slovan Liberec, al patrulea „amical” al cantonamentului din Austria pentru trupa lui Daniel Pancu
0
Știri din fotbal internațional
Românul care a jucat în Ligue 1 vede Franța pusă în pericol doar de o singură adversară: „Te face cu capul”
0
Albion Rrahmani a semnat în Serie A » Rapid a mai dat un tun financiar după transferul atacantului
0
Reacția lui Cosmin Olăroiu după ce a pierdut debutul la noua sa echipă cu FCSB: „A arătat bine”
0
Cine transmite la TV Dinamo Kiev - U Cluj, primul meci al vicecampioanei României în preliminariile Europa League
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
10
80 de euro amendă în această țară dacă porți șlapi la volan, 145 de euro pe ...
Libertatea
Răceala lui Trump față de Giorgia Meloni, surprins la summitul NATO, ...
Adevărul
Aici juca una dintre marile surprize ale fotbalului românesc după 2000 » Ce ...
GSP SPECIAL
Un mecanic român a demontat jumătate de mașină electrică și a descoperit ...
Libertatea
Esti frustrat ca Otelul a facut un rahat in ploaie?!
Multumim Ola John.
Felicitări Stelei, a jucat un fotbal peste nivelul campionatului de rahat din țara noastră!
Pac, pac zero puncte..
Nu-i Roman, e un gulash emigrant..
pac pac ola john a marcat, pac pac steaua m... a luat, pac pac becali s-a enervat, pac pac sport.ro e de kkt
Becali, nu esti prost... ci extrem de prost!! Intra tu in poarta ca poate o sa fie mai bine...
N-a avut ce sa faca. Daca nu iesea, avansa Ola John si tot dadea gol.... Greseala a fost la Prepelita. Dar cred ca si fara ea, tot pierdeam. Greu cu olandezii, prea greu pt noi! Pai si cand au incercat sa se lase batuti(Euro 08) si tot n-am reusit sa facem ceva!
Stim doar sa stam la TV sa criticam ! sa jignim si sa radem ! s-a facut atata tam-tam .. toata sapt ati vorbit de meciu asta .. ca steaua bate nush ce ! :-J EPIC FAIL
Ce bou. Tatu ala a fost demential.... de penibil. Si de carnatul ala de Prepelita n-a zis nimic, cretinul, ca doar pe ala l-a luat gratis. Acum e bun Martinovic, cand l-a vazut pe Dananae ce lemn a fost, inainte de meci nu era bun. Du-te la psiholog, bey ciobandante.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.