Alte știri din fotbal
Adrian Mutu a numit favorita la titlu în Superliga: „Are un plus”
0
Ce răsturnare! Cu sabia falimentului deasupra capului, clubul din Liga 2 evită dezastrul: „Mesajul este clar”
0
Două transferuri în Superliga » Era văzut „noul Ronaldo”, dar acum ajunge în România
3
Florin Prunea: „Ei fac echipa perfectă în Liga 1”
1
Știri din fotbal internațional
„Infuzie de petrodolari” la Manchester City
0
Cauza accidentului rutier în care au murit fanii lui PAOK » Mărturia șocantă a unui supraviețuitor
0
„Portugalia va câștiga Mondialul pentru Diogo Jota” » Singurul antrenor din Superligă prezent la Campionatul Mondial precedent și golgheterul echipei de play-off îi văd favoriți pe lusitani în 2026
0
Arsenal, te simți?! Anthony Gordon, discurs viral despre diferența dintre Champions League și Premier League: „Necruțător!”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
Pereți desenați, gumă pe mobilier, pături arse – un cabanier explică de ce ...
Adevărul
„Îl pregăteam pentru Liga Elitelor” » Dezvăluiri despre problemele neștiute ...
GSP SPECIAL
„NATO, ca garanție de securitate, este efectiv terminată”. Avertismentul ...
Libertatea
am urlat pentru dinamo....... felicitari!!!!!!!!!!!
radulee nu mai sta asa cu spavarachele ca vine nea gigi si te anteapa la bostan:))))))
Pai esti jigodie!!...Esti prefacut! .Adevarul este ca fierbi in tine de invidie ca sa calificat Dinamo!!Ai fii vrut sa razi de Borcea si ai si facuto dar cine rade la urma rade mai bine....astepata..poate Dinamo merge mai departe ca si Steaua!Poate..zic!!..eu le urez succes la amandoua,dar pe Gigii l-as spanzura de limba!Cred ca este cel mai injurat om din romania,un fel de Ceausescu in fotbal dar el nu stie saracu!Acum ca Steaua merge bine..Gigii!.fa ceva.Da-l afara pe Bergodii si ea comanda!
Nu stiu daca e cu adevarat roman, per definitie e aroman, poate in suflet e roman, insa in seara asta ne-a aratat ca este cu adeverat om si mai mult decat atat... un domn.
CAND AM SCRIS DESPRE PARANOIA ASTA K ARE TRIPLA PERSONALITATE...........M-ATI STERS....ACUM YO AR TREBUI SA MA STERG CU HARTIA BUZDARIN UNDE? RESPECT DINAMO!
Sorine, daca tot vorbim de vise, duminica o sa fim cosmarul vostru. :)
bravo nea gigi...un adevarat roman
sunt suporter al Craiovei, insa in seara asta sunt roman, bravo Dinamo, CFR, Steaua, in special bravo Dinamo, nu credeam ca o sa urmaresc cu sufletul la gura un meci a lui Dinamo.imi pare rau pt Vaslui.in campionat FORTZZZAAA CRAIOVA!!!!!poate prindem si noi un loc anul viitor.....
Distrugeti-le visele duminica!!! Ce catei penali!
Tinere daca "ciobanii" sunt o rasa, atunci poti vorbi despre rasism, cat despre postul tau... mai degraba esti tu pamflet decat el. :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.