Alte știri din fotbal
Gigi Becali, bun de plată?! » Cazul Andrei Gheorghiță este judecat azi de TAS
0
Adrian Mutu a numit favorita la titlu în Superliga: „Are un plus”
0
Ce răsturnare! Cu sabia falimentului deasupra capului, clubul din Liga 2 evită dezastrul: „Mesajul este clar”
0
Două transferuri în Superliga » Era văzut „noul Ronaldo”, dar acum ajunge în România
3
Știri din fotbal internațional
Borussia Dortmund - Inter » Istvan Kovacs îl arbitrează pe Chivu în meciul decisiv pentru calificarea în optimi
0
Au comis-o! Gafă în Italia, înainte de Dortmund - Inter » Cum l-au numit pe Istvan Kovacs
0
Miză mare pentru Cristi Chivu la Dortmund! » Câți bani ar putea câștiga Inter dacă se califică direct în „optimi”
0
PSV - Bayern, meciul meciurilor pentru Dennis Man & Co » Echipe probabile + cote
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Spitalul mobil COVID de la Iași, greu de relocat: 13 milioane de euro, ...
Libertatea
Pereți desenați, gumă pe mobilier, pături arse – un cabanier explică de ce ...
Adevărul
„Îl pregăteam pentru Liga Elitelor” » Dezvăluiri despre problemele neștiute ...
GSP SPECIAL
Un martor al tragediei din Timiș spune că șoferul grec făcea „S”-uri pe ...
Libertatea
Orice roman sanatos la cap s-a bucurat in seara asta, in special pentru Dinamo. Si eu sunt stelist,dar mi-am felicitat sincer toti prietenii dinamovisti. Imi pare foarte rau de Vaslui, ar fi fost o seara perfecta. Duminica, sa castige cei mai buni.
bv dinamo...dar au facut ceea ce trebuia facut ,adica sa castige la o echipa mult mai slaba ca ei...nu trebuie sa zicem ca e o minune...ei trebuiau sa invinga si tur si retur aceasta echipa... si au facut singuri viata grea...oricum bv lor...avem sansa anul acesta sa facem multe puncte.forza steaua
felicitari nea gigi dumneata esti un adevarat roman.toti romanii ar trebui in intrecerile internationale sa tinem cu echipele noastre ROMANESTI daca suntem ROMANI adevarati.
Ce sa zic... am avut putine emotii la penaltiuri... Felicitari!
Domnu' PARLAMENTAR EUROPEAN, Liberec este un oras in CEHIA iar BOSNIA & HERTEGOVINA NU ESTE ACEEASI TARA CU CEHIA. PUNETI MANA PE CARTE DOMNULE PARLAMENTAR EUROPEAN, INVATATI !!!!
nu v-ati prins hahalelelor :)....gigi vroia sa paleasca 2 muste cu o singura lovitura..hehehe... adica sa vb. si de victoria clujului m-ati inteles?? si in legatura cu FIFA...pai UEFA nu e tot FIFA...ca doar tot in Elvetia are sediu..intelegi?? PAC PAC si uite asa a facut CIOBANUL o declaratie de nota 10
mars la dinamo becali
Daca cumva nu au fost beti redactorii si tu (mai Jiji) ai zis "bosniaci"...tin sa te anunt ca astia de la Liberec sunt..."un pic mai sus" pe harta Europei ... Daca insa e o chestie de reporteri atunci nu mai zic nimic. E normal pt ei. Cehia sau Bosnia pt ei e totuna...:)
ce mai vreti acum! la ce joc a facut dinamo n mai prea conteaza asa mult greselile portarului! oricum, FELICITARI DINAMO!
Felicitari Dinamo!! Calificare dramatica si cu multa transpiratie! Asta-i fotbalul. La mai multe in grupe!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.