Alte știri din fotbal
Oțelul Galați a luat o decizie neașteptată: a negociat cu Bratu și cu Balint, dar alt antrenor va semna pentru sezonul viitor
0
FC Hermannstadt - FC Voluntari, în prima manșă a barajului de promovare/menținere » Echipele de start
0
FC Bacău, câștigătoarea Cupei de Tineret » Victorie la limită în fața Petrolului Ploiești
0
Universitatea Craiova a negociat cu FCSB pentru Ștefan Târnovanu » Mihai Rotaru: „Ne-am dat seama că ne trebuie un portar”
0
Știri din fotbal internațional
Chelsea îl vrea înapoi pe Thiago Silva » Rolul-surpriză pregătit pentru legenda braziliană
0
„Nu se înțeleg” » Imaginea cu mama și iubita lui Jude Bellingham a devenit virală: „Fața ei spune totul”
1
Pedro, la despărțirea de Lazio: „Mi-a fost greu să-mi stăpânesc emoțiile”
0
L-au atacat pe Vinicius jr: „Probabil că deja își căuta plaja potrivită”
0
Lifestyle
„Nu se înțeleg” » Imaginea cu mama și iubita lui Jude Bellingham a devenit virală: „Fața ei spune totul”
1
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
7
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
Volodimir Zelenski, după atacul rusesc din Ucraina: „Sunt chiar nebuni”. ...
Libertatea
Cum a ajuns industria auto europeană să lupte pentru supraviețuire. ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Adrian Despot, solistul trupei Vița de Vie: „Scena e singurul loc unde sunt ...
Libertatea
daca era invers si marca steaua in min 97 mai tipai acum ca "un meci dureaza 90 de min"? :)))
PRELUNGIRE CORECTA BA VOI SUNTTI DUSI CU PLUTA NU EXISTA PRELUNGIRI LA PRELUNGIRI SUNTETI GREII DE CAP NU I DE MIRARE LA CRAPIDISTI PRAZARI DINAFOMISTI SI ALTE NATII DE CIRCOPITECI CARE ISI FAC VEACUL PRIN TARA ROMANEASCA
Citesc comentariile unora si nu imi vine sa cred cat de rautaciosi sunteti....nu sunteti si voi romani?dc va bucurati pt ce a patit steaua?????urat din partea voastra foarte urat.....dar o sa-i batem pe broscari.....si pt nenea arbitru multa M..E....Oricum respect Steaua.....Respect Lacatus....au demonstrat ca stiu sa joace fotbal in adevaratul sens...Forza Steaua.....
STII CAT SE PRELUNGESTE IN GERMANIA ? 2 MIN : SI SE FAC SASE SCHIMBARI ! ACESTE PRELUNGIRI AU FOST INVENTATE DE CA:CA:TII DE OCCIDENTALI CA SA CASTIGE CU ORICE PRET !
cred ca arbitrul asta era neam cu caricatura aia de Grjelak
lasa textele astea. La euro 2008 cu italia sau in preeliminarii cu olanda am fost chiar "considerati", chiar f mult. Kapetanos a lovit nu stiu ce n-ai vazut tu, o sa ia vreo 3 etape
TANASE 28 ZICE SA TINEM TOTI CU STEAUA...ORI AM AUZIT EU CUMVA URARI LA ADRESA RAPIDULUI IN TIMPUL MECIULUI?CU steaua NU TINETI NICI VOI,stelistii! PIEI DRACE
ce echipa din europa zici ma ca reprezinti?ca nu am fost atent.o stii pe aia ...mi-am luat animal de companie o cioa...ra?marsss in m...o.rtii ma...tii de c.i.o.ara!!!!!!fortza STEAUA.singura echipa romaneasca ce poate merge cu capul sus in Europa.restul...ciocu mic ca noi suntem la putere!
daca ar prelungi tzoate intreruperile , se mai poate juca 30 de min usor ! un meci de fotbal dureaza 90 de min si nu 101 cu prelungirile primei reprize ! a fost hotie pe FATA !
esti o varza de provincie BUCURESTIUL ESTE SI VA RAMANE UN ORAS CIVILIZAT
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.