Alte știri din fotbal
Kosovo U21 - România U21, în preliminariile EURO » Lefter a scos de sub bară
6
Continuă săptămâna nefericită pentru loturile „tricolore” » Naționala U20 a României, învinsă la Târgoviște: gol direct din corner
8
41 de milioane de lei au fost deblocați pentru noul stadion din România
1
Emil Săndoi, după Turcia - România: „Au fost unii jucători depășiți. Mă așteptam la mai multe de la ei”
1
Știri din fotbal internațional
Își vinde casa pentru a merge la Cupa Mondială » Câți bani cere
0
Jude Bellingham: „Nu am mai simțit niciodată o asemenea durere”
0
Ultimatumul primit de Romelu Lukaku » Dacă nu se va prezenta până marți, atacantul riscă excluderea din lot!
0
Andrei Vlad a semnat în prima ligă și va lupta pentru salvarea de la retrogradare
2
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Arsenalul Americii se golește într-un ritm alarmant: cât mai rezistă ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
Olandezii-s echipa de playoff in Romania. Altfel spus, sunt slabi si naivi. Fecesebeaua a jucat ca o echipa de playout, dar a avut noroc. O fi stiind JB ce zice atunci cand tot vorbeste de al-de-sus. In meciul asta chiar c-au avut pile la forta suprema. Posesie slaba, 31 %, si doar 192 pase bune in tot meciul (olandezii au avut 560 !). Din cate vad presa olandeza e exasperata. Ca Ajax si-a luat-o de la Inter, mai e cum mai e. Ca Feyenoord si-a luat-o de la Braga, deja e deranjant. Dar ca nici macar n-au fost in stare sa-i bata pe niste unii vai de mama lor de prin Romania, deja e prea mult pentru ei.
...coach JJ...simplu...
Unde se avanta doar @|£€
Ha Ha Ha: bunul dumnezeu n’are altă treabă decât să’ți facă ție pe plac, ești tare! O să te bucuri la următorul, stai liniștit. Sau la următorul. Sau la… Important e că te vei bucura cândva, bucuriile astea mici sunt mari pentru tine :)
Te oftici...?!? ....te oftici rău. Crapă ficatul in tine. Si asta ma face sa ma simt bine ...
Dacă egalau...Cred că ai trăit 80 și ceva de minute traumatizante(atâtea au trecut de la golul lui Miculescu și până la fluierul de final). ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu spun că a fost un meci bun.. sau ca Steaua (FCSB) a jucat fotbal frumos sau chiar fotbal, dar cât de tristă sa vă fie existența ca sa stai, să belești ochii la un meci al unei echipe cu care aparent nu ții și cum se fluieră finalul, cu ochii injectați de frustrare, sa fugi cu mucii până brâu ca să-ncerci să-i faci de flegmă pe jucătorii unei echipe.. cu care din nou.. nu ții.
Când a retrogradat Dinamo, suporterii dinamoviști nu doar că au spus multe, dar au și făcut! Au strâns bani de pildă, să mențină echipa în viață. Dinamo a avut probleme mari de buget, o scuză reală pentru un joc slab. Fcsb are bani, jucători... ce scuză aee pentru rezultatele absolut jenante?
Zi ba unde joacă echipa ta expertule de-ți permiți tu atotcunoscător sa-i numesti pe alții impostori?
Sunteți de comă,ok, olandezi au avut posesia și au avut ocazii dar nu au calitate.Jucatorii de calitate sunt la Ajax,Psv,Fayenord etc.La noi că la nimeni,când câștigăm (nu contează echipa),vezi doamne că nu jucam tiki taka,daca ieșim la joc și ne dau cu terenul in cap adversarii,pai suntem vai de capul nostru,nu știm să jucăm la rezultat.Eu am văzut doar repriza secundă și în această repriză,olandezii nu au avut nici o ocazie clara de gol.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.