Comentarii (646)
napocarepublic
napocarepublic  •  29 August 2019, 23:42
Postat de Radulescu Horatiu pe 29 August 2019, 23:39

O să vedeți pentru miștocăreala voastra,cu noroc FCSB se califică.Să vedeți ce crapă ficatul în voi.

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

tandd
tandd  •  29 August 2019, 23:41
Postat de draxter pe 29 August 2019, 23:37

nu ar fi miracol ci NEDREPT

sa fim seriosi tu te-ai uitat pe statistica?un singur sut pe poarta in 82min,me putem califica doar daca dau aia autogol dar nici asta nu cred ca e posibil ca ar trebui sa fie mingea in careul lor si nu e decat in al nostru)))

adriann_
adriann_  •  29 August 2019, 23:41

Davidson ala a ratat cat pentru un sezon intreg, nu inteleg cum poate un jucator evident talentat sa dea chiflele alea...

pihus.magnificus.
pihus.magnificus.  •  29 August 2019, 23:41
Postat de Radulescu Horatiu pe 29 August 2019, 23:39

O să vedeți pentru miștocăreala voastra,cu noroc FCSB se califică.Să vedeți ce crapă ficatul în voi.

Locul 14 ? Noroc ca nu sunt 100 de echipe ce tot pe ultimu loc erati

ghostark
ghostark  •  29 August 2019, 23:40

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

892909994110655
Radulescu Horatiu  •  29 August 2019, 23:39

O să vedeți pentru miștocăreala voastra,cu noroc FCSB se califică.Să vedeți ce crapă ficatul în voi.

pihus.magnificus.
pihus.magnificus.  •  29 August 2019, 23:39

Ce gretosi sunt comentatorii când tot amintesc de cele 6milioane €

napocarepublic
napocarepublic  •  29 August 2019, 23:38

Fortza vitoria

draxter
draxter  •  29 August 2019, 23:37
Postat de observator979 pe 29 August 2019, 23:35

Statisticile nu arata 175 de ocazii la Guimaraes-FCSB Ball possession 62%-38% Goal attempts 25-3 Shots on goal 5-1 Destul de evident ca FCSB e dominata copios. Daca se califica, e miracol!

nu ar fi miracol ci NEDREPT

utilizator șters
utilizator șters  •  29 August 2019, 23:37
Postat de Radulescu Horatiu pe 29 August 2019, 23:32

Ce miștocăreală pe felix drăghici de la Pro Tv.Un dinamovist obscur care a prins momentul să ne bage cuțitul în beregată.

Nu-i dinamovist, dar e foarte Felix în seara asta!

  • 1
  • •••
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • •••
  • 65
Comentează