Alte știri din fotbal
Iuliu Mureșan a discutat situația financiară de la CFR Cluj: „Nu știu câți bani am mai avea de plătit ca să stăm liniștiți”
0
Daniel Pancu a dat frâu liber emoțiilor: „Nu înțeleg!”
0
Ioan Varga, reacție după CFR Cluj – Rapid: „Cum îmi place mie! O să îmi fac datoria”
0
Ce aștepta Costel Gâlcă din partea elevilor lui în CFR Cluj - Rapid
2
Știri din fotbal internațional
A plecat după doar două curse! Echipa din Formula 1 și-a pierdut șeful de echipă
0
Napoli, victorie și salt pe locul 2 în Serie A
0
Arne Slot, despre accidentarea lui Salah: „E o veste bună pentru Liverpool, nu și pentru Egipt!”
0
Inter vrea să-și recupereze banii » Jucătorul lui Chivu nu a confirmat și ar putea fi vândut în Premier League
0
Lifestyle
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
O bătrână din Italia i-a lăsat 100.000 de euro badantei sale din Moldova, ...
Libertatea
Unui angajat al băncii ucrainene, reținut în Ungaria, i-ar fi fost ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
Donald Trump încearcă să iasă cu capul sus din războiul cu Iranul: „Cred că ...
Libertatea
la valahu e o lista fara sfarsit la cate clone avea el si cu randomu
ai uitat sa mentionezi ca uneori a scris si carti ))))
halep a salvat doua miungi de meci si e 5-5, normal daca e stelista
Sunt mai multi, Dorin, cu acel cont. Sunt aceleasi persoane din spatele vestitelor conturi @saviola, @bandoleros, @valah (lista poate continua), care intra doar pentru a-i enerva, pe cei slabi de inger evident, pe utilizatori si ptr a crea trafic.
cine revine?
daca ies stelistii mei din ascunzatori, dispareti unul cate unul. ai mei stau un unbra acuma si citesc ce debitati voi, dar atentie ! si daca apar e dezastru
Mâine e tragerea la sorți dar grupa fcbs-ului se știe .Au picat cu Clinceniul , Voluntariul și Chindia ...
nu uita ca revine man ! pai daca era ala, maturam tot. batem la scor toate cele trei, o sa vezi. steaua e steaua
noi cei care iubim echipa lui nea Gigi care e om bun si face case la oameni inundati vrem sa spunem ca santem alaturi de echipa la bine si la bine.........dar facem o petitie ca sa nu mai facem valuri pentru ca am pierdut meciul din cauza lipsei de motorete pe aripi si vrem sa ne suparam pe conducere si pe toata lumea ca sa tragem un semnal de alarma ca nu se poate face fara tridentul magic... noi suntem cea mai principala galerie. Corp si duh pentru culori... mereu ulteriori! hey hey
daca nu face hagi vreo omenie cu voi va prinde jumatea toamnei cu 4 puncte si cu lanterna la purtator.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.