Comentarii (402)
albanezulvesel
albanezulvesel  •  09 August 2018, 23:49

slaba rau t/urma...au bagat autobuzul in poarta< la Bucuresti le umple carutza croatzii

gigi_becali_8
gigi_becali_8  •  09 August 2018, 23:49
Postat de randomm pe 09 August 2018, 23:45

hajduc a avut noroc cu terenul. la retur nu o sa le mai mearga. pai aia sunt jucatori masivi si lenti, Steaua combina mult mai bine. gazonul a contat enorm. cum am combinat umpic cum i-am pus in dificultate.

Corect ! Daca puteam pune mingea jos batea Steaua ! Depinde de gazon pe NA in ce stare o sa fie.... un 2-1 si gata :)

mario_rdfe
mario_rdfe  •  09 August 2018, 23:49
Postat de randomm pe 09 August 2018, 23:48

penalty vienna,pacat.

Ratat...Slovan trece, rapid viena este o echipa slaba...in austria doar salzburg conteaza

sala_dalles
sala_dalles  •  09 August 2018, 23:49

Ce stadion comunist !! Gazon gen grajd ! Huooooooo ! Rusine Croatia !

randomm
randomm  •  09 August 2018, 23:49
Postat de randomm pe 09 August 2018, 23:48

penalty vienna,pacat.

penalty ratat,excelent :)

legendavisinie
legendavisinie  •  09 August 2018, 23:48

Echipa FC FCSB Popești Leordeni, mândria becalizaților.

randomm
randomm  •  09 August 2018, 23:48

penalty vienna,pacat.

296839007513707
Cris Juganaru  •  09 August 2018, 23:48

Fcsb, echipa cu nume acronim, si a dovedit superioritatea (bazata, in logica doilecista a gsp si a catorva postaci frustrati, pe argumentul trofeelor in ultimii 10 ani, desi in ultimii 3 fcsb e marea perdanta a ligii 1), reusind sa suteze pe poarta la ultima faza. Felicitari!

mario_rdfe
mario_rdfe  •  09 August 2018, 23:48
Postat de GrandeTorito GrandeTorito pe 09 August 2018, 23:44

12 "avioane" din 15 suturi nu fac o mare cinste niciunei echipe. De ce croatii ar fi diferiti?!

Sincer inainte am zis ca bateti tur retur, lejer ! sunt o echipa modesta, care au pierdut cei mai buni jucatori vara asta...dar la retur daca va marcheaza un gol, eu zic ca se califica ...acest 0-0 nu e chiar asa bun ptr voi...daca luati gol acasa, e belea! sper sa nu ma injure niciunul dintre ei...imi d au doar o parere...civilizata zic

randomm
randomm  •  09 August 2018, 23:48

cu gaz metan cred ca o sa jucam cu echipa a doua.

  • 1
  • •••
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • •••
  • 41
Comentează