Alte știri din fotbal
MM Stoica, cucerit de rival: „Atenție, e poate cel mai bun jucător din Superliga!”
0
Steaua - FC Bihor, în etapa #4 din play-off-ul Ligii 2 » Lincar are un examen greu în Ghencea
0
Sepsi - FC Voluntari, în play-off-ul din Liga 2 » „Finală” pentru promovarea directă în Superliga
0
Ce se întâmplă cu Mirel Rădoi după disputa cu Becali » Mihai Stoica: „Am vorbit cu el”
0
Știri din fotbal internațional
Transformarea fizică stupefiantă a fostului campion al Angliei! » „S-a retras în munți și s-a dedicat religiei”
0
„Dame un grrrrr” » Atletico Madrid a râs de Barcelona printr-un clip viral postat pe contul oficial
1
Coșmarul Barcelonei contraatacă: „Nebunie să acuzi un jaf. Parcă n-ar fi primit 8 penalty-uri!”
3
Diego Simeone: „Ori de câte ori înfruntăm Barcelona, ajung la concluzia că există o singură modalitate de a o face”
0
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Hackerii Moscovei au spart zeci de conturi ale Forțelor Aeriene Române, ...
Libertatea
De la hobby la profit. Tânărul care crește păsări „ca la țară” pentru a ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Glenn Corn, fost oficial CIA și profesor la Institutul de Politică ...
Libertatea
Pacat ca cei care se ocupa de fotbal sunt incompetenti! Surdu nu are fata de Steaua! E un pacalici! Ce teapa ati luat! Si Razvan ucescu il chema la nationala! Rusine! Nu am nimic cu Srdu personal dar acest baiat e paralel cu fotbalul! In urma cu 1 luna am afirmat ca Surdu nu a mai marca nici un gol pana la finalul campionatului si o sa vedeti caam avut dreptate! Eu nu stiu cine are interes sa il bage pe Surdu in teren, probail impresarii! Pacat...
pana nu e prea tarziu trebuie de urgenta : 1.o noua conducere la f.r.f. 2.o noua conducere la Liga 3.investitori seriosi in conducerile cluburilor care sa investeasca ptr performanta Ne-am saturat de CIRC Vrem performante in SPORT
Nu prea mai conteaza. Pana la gol au avut cel putin 5 ocazii clare de gol care erau 100% gol daca nu era Zapata. Deci, nu prea avem de ce sa ne plangem. Am jucat f.slab oricum
JJ nu mai are bani, Steaua nu mai are jucatori. Armosfera e impropice fotbalului, fotbalisti labili (Szekely, Surdu) care nu rezista presiunii.Mijlocul e dezastruos.Unii nu au motivatie si sunt neantrenati (Golanski, Dayro), Ghionea e prea lent, Baciu prea scund.Singurii pe care se poate conta sunt Rada , Banel si oarecum Kapetanos.Nu vorbesc de accidentati.
eu cred ca suporterii au luato razna.Voinu vedetica asta destabilizeaza echipa,astia sunt huligani nu suportei.Nici eu nu tin cu jiji cum ii spune-ti voi ,dar ar trebui sa incurajam echipa cand mergem pe stadion.
SURDU????? Care Surdu????? Hai sa fim seriosi :(((( Zero valoare Toja, Surdu, pacat de Bicfalvi. Poate ar trebui ca cel putin 7-8 jucatori sa mai faca un stagiu la Steaua II. Nu au motivatie si nici chef, poate ar trebui ca salariul sa le fie dat in functie de realizari, ca poate macar pentru bani sa joace. Sa se uite putin la meciul Urziceniului de marti, au ce invata. Dezamagitor!!!
Nu stiu de ce nu a vazut nimeni ca a fost offside la golul turcilor...destul de maricel...
surdu a fost genial aseara sper ca razvan sa-l cheme i continuare la nationala
O sa "mori" cu ciobanul tau prea iubit de gat.. cu, cat mai repede cu atat mai bine. Chiar si in lipsa "huliganilor" de la peluza, s-a demonstrat inca o data, daca mai era nevoie, ca nu sunt doar cateva sute cei care s-au saturat de acest extremist cu apucaturi dictatoriale, care a ajuns un model pt. copii, dar si pt o oarecare multime al caror grad de cultura e egal cu zero.
sunt dezamagit de comentatorii de la meciul stelei,care s-au intrecut in ironii la adresa jucatorilor nostri,iar cel mai grav lucru este,ca nu au observat goul turcilor marcat din ofsaid de aproape un metruignorand total asta.ar trebui macar sa fie impartiali.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.