Alte știri din fotbal
Florin Tănase a semnat contractul! » Declarații la aeroport: „Nu știu câți fotbaliști ar fi renunțat la atâția bani”
2
Toate transferurile verii în Superliga » Dinamo vine pe turnantă. UTA anunță o mutare-surpriză
3
Dinamo și-a prezentat noul transfer » Contract pe trei sezoane
0
Bordușanu îi ține în joc de glezne: discuțiile pentru plecarea de la Dinamo au intrat în impas! Ce club voia să-l transfere
0
Știri din fotbal internațional
Africa face legea la Mondial: număr impresionant de naționale calificate în șaisprezecimi » Asia, mult sub așteptări
0
Trecut de coșmar pentru eroul Austriei la Mondial » A suferit aceeași gravă accidentare de trei ori
0
Lautaro, primul gol la o Cupă Mondială: „Asta e tot ce contează”
0
Harry Kane tocmai l-a depășit pe Ronaldo, urmează Pele? » Clasamentul actualizat al golgeterilor all-time de la Cupa Mondială
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Obiceiul de la duș asupra căruia oncologii trag un semnal de alarmă: ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cazul Caracal, după 7 ani. Nicolae Alexe, dat exemplu de IGPR despre cum se ...
Libertatea
Vai de mama lor de italieni...sint pe dinafara in europa la nivel de cluburi!!! de aia sint invidiosi ,sa-i lasam in pace sa manince macaroane cu broaste linistitzi la ei acasa. ca in afara de gargara nu mai au ce sa faca...sint ...OUT.
sunt niste ordinari, italieniii lu' peste prajit....sa faca si ei ce a facut mircea lucescu si apoi sa comenteze....**
*** astia de italieni traiesc intr-o confuzie totala,au impresia ca Romania se scrie cu 2 de R,cand de fapt ar trebui sa inteleaga ca imperiul lor se numea RRoman
celor mai in virsta , aducetiva aminte , cu ce se ocupa , domnul , lucescu , pe cind juca fotbal la dinamo , toate echipele ii antrenori ii stiau de frica , era securistul nr. 1 , din campionatul Romaniei , cind o echipa nu se supunea , marei echipe de procurori si securisti ,denamu , era ca si cazuta din prima , divizie , si , altceva , pai daca e tig,an , e tigan , ca el sunt multi pe lumea asta , asta e .
Sa inceapa si media noastra sa le spuna si lor pe nume adica *** italieni. Stiti cum se zice ca hotul striga hotul, in acest caz ** italieni striga*** romani. Care e diferenta? Noi nu avem comunitati puternice de romani in Italia, asta este problema cea mare in zona aia. Romanii care se respecta ar trebui sa dea in judecata astfel de calomni la adresa natiunii romane. Consulatul si guvernul Romaniei si ei sunt indiferenti si uite asa tupeul *** italian ....
Bai gsp-isti...adica italienii au voie sa foloseasca ZINGARO si noi *** ...nu??? Bine folosim ZINGARO = ROM
dar de ce ma rog se revolta presa romaneasca? ea nu da dovada de rasism prin tenta articolelor sale? aveti pretentii de la altii dar nu sunteti in stare sa va uitati la voi
Asta e scris in Il Giornale : Mircea Lucescu, 64enne zingaro romeno della panca, porta a casa la coppa: lo Shakhtar Donetsk vince l'ultima coppa Uefa battendo 2-1. Nu are sens sa-i judecati pe italieni ! Au scris cu ura fiind foarte revoltati de ceea ce fac romanii in Italia ! Daca un ziarist e idiot asta nu inseamna ca italienii de bun simt nu stiu ce a facut Lucescu in Italia . Lucewscu poate sa-l dea in judecata pe gunoiul care a scris asata !E cel mai mare antrenor roman !!
da, din pacate e adevarat ce scriu marlanii aia.: "Mircea Lucescu, 64enne zingaro romeno della panca, porta a casa la coppa: lo Shakhtar Donetsk vince l’ultima coppa Uefa battendo 2-1 il Werder Brema" Acum sa-l vad pe Platini cum se autosesizea si pe Mircea Sandu cum ia atitudine ....nu prostiile din campionatul romanesc...
da si ce??nu au dreptate ??uita-va la el ce negru este!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.