Alte știri din fotbal
Sicriul lui Mircea Lucescu, depus azi și mâine la Arena Națională » Când va fi înmormântat + Imagini de la stadion
14
Dănuț Lupu, mesaj emoționant după decesul lui Mircea Lucescu: „A fost cel mai bun antrenor din lumea asta”
0
Cristi Borcea, reacție în memoria lui Mircea Lucescu: „Doliu național”. Ce refren a interpretat
0
Florin Prunea a izbucnit în lacrimi în direct: „Îi sorbeam cuvintele lui Mircea Lucescu. Atunci mi-am dat seama”
0
Știri din fotbal internațional
Serie A, mesaj în limba română după decesul lui Mircea Lucescu: „Suntem alături de familia îndurerată”
0
Revoltă pe Anfield! Fanii lui Liverpool amenință cu proteste după scumpirea biletelor: „Dacă vocile suporterilor nu sunt ascultate, ne vom face simțită prezența”
0
Elias Charalambous, dorit de una dintre cele mai bune echipe din Grecia
0
Criza de nervi a lui Kylian Mbappe! » Pe cine s-a supărat și cum a reacționat după fluierul final
1
Lifestyle
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
1
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
18
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cine sunt chiriașii eterni din ambasadele din Africa pentru care plătesc ...
Libertatea
Meserii bine plătite cu școală puțină. Profesioniști cu numai 10 clase pot ...
Adevărul
Ilie Dumitrescu și-a amintit ultima discuție cu Mircea Lucescu, care a avut ...
GSP SPECIAL
CNA a explicat când se oprește emisia Realitatea Plus, după ce s-a retras ...
Libertatea
Eu nu pot sa-l suport pe acest parazit ioan becali si cred de asemenea ca ar trebui sa isi dea cu parerea in continuare despre dinamo si sa nu mai comenteze el STEAUA, dar nu pot sa nu neg ca are f mare dreptate in faptul ca Martinovici de cand a intrat titular la STEAUA a dovedit ca are un spirit f puternic de lupta specific sarbilor de altfel...si cred ca, cu totii suntem de acord ca MARTINOVICI MERITA SA FIE CAPITANUL STELEI...FORTZA STEAUA MEREU SUPERIORI!!!
Europa are cu adevarat doar trei popoare de barbati razboinici -Nemtii -Sarbii -Rusii Romanii de la Ion Antonescu n-au mai avut un BARBAT la carma ei.
Respect pt Martinovici si Gardos. Pe langa determinare au si valoare. As mai include si pe Geraldo sau Anghelov. Trebuie sa ne vedem valoarea si sa fim multumiti.
Toata aprecierea pentru Martinovici! Intr-adevar un Capitan demn de Steaua. Modelul Martinovici ar trebui luat si de altii,care se cred vedete numai ca sunt straini de Romania.CFR,se aude?? Felicitari Martinovici,succes Steaua!
Bravo Martinovic.Bravo .De determinarea si rautatea ta de sarb are nevoie Steaua.
Martinovici s-a comportat ca un capitan la Napoli. El merita sa fie capitanul Stelei pentru ca indiferent de scorul de pe tabela arata aceeasi determinare si ambitie. Echipa avea nevoie de un leader care sa se afirme singur, pe teren, nu sa fie impus de antrenor sau patron. Sper ca antrenorul Stelei sa accepte o evidenta: ADEVARATUL CAPITAN AL STELEI ESTE MARTINOVICI.
Martinovic si Geraldo au fost cei mai buni. Gardos este total imprevizibil cand are mingea la picior, nu stiu de ce, probabil emotia il determina sa greseasca. La recuperare insa este foarte bun.
RESPECT MARTINOVIC El si cu GARDOS au fost cei mai buni de pe teren si nu o spun doar eu ci si italieni MARTINOVIC-``Uriasul din aparare`` si GARDOS-``buldogul din fata apararii``.Sunt de accord cu Becali,Martinovic e un fundas f bun si merita sa fie capitan,are mentalitate de invingator;).ForzZa Steaua
Seamana moolt pe Radoi :) Merita sa fie capitan :X Doar a jukat la noi :))) :x
da asa este
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.