Alte știri din fotbal
Opt echipe se bat pe 3 locuri de play-off » Basarab Panduru a spus cine merită să se califice
0
FCSB i-a închis ușa în nas lui Kevin Ciubotaru: „Nicio urmă de înțeles”
0
Gigi Becali îl vrea la FCSB, Mihai Stoica se opune: „Să mă ierte”
0
„Prelungirea mea nu are de-a face cu asta!” » Raul Opruț a rupt tăcerea despre noul contract cu Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Șefii lui City iau în calcul plecarea lui Pep Guardiola » The Telegraph dezvăluie numele succesorului
0
Fotbalistul care nu a primit nicio șansă la Craiova s-a transferat pe 1,7 milioane de euro » Cifrele sale nu au impresionat deloc
0
Scandal la Spurs! Coechipierul lui Radu Drăgușin critică conducerea: „Rușinos!”
0
Inter și-a luat mijlocaș de la Modena. Impresarul lui: „E tânăr și Chivu o să aibă grijă de el”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Harta infracționalității în București, explicată de Bogdan Berechet, șeful ...
Libertatea
Banii primiți de România din SAFE vor ajunge în Franța și Germania: „Din ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere de 60-80 ...
GSP SPECIAL
Cine este Andrei Gabriel Benghea Mălăieș, românul cu 11 venituri pe lună: ...
Libertatea
SICTIR FRUSTRATI PISHINI
CRA CRA,FLAMANZILOR
foarte bine
Hahhaha, cata frustrare zace in tine, maroniule. Echipa ta mai are 2 luni de existenta si tu comentezi despre victoria Stelei din optimile de finala EL, cu detinatoarea UCL si viitoarea castigatoare a EL? Hahahahaha. Felicitari Astrei pentru victorie, deocamdata au facut un pas mic de tot in directia pe care Steaua a pornit acum 11 ani. Sa vedem pana unde ajung. Victorie rasunatoare o sa fie doar daca si saptamana viitoare pe vremea asta vor avea tot zambetul pe fata.
ce mare jmecherie ati relizxat mahh?!?! O victorie la limita a casa intr-o competitie in care englezii nu s-au omorat cu firea. Si v-ati calificat cumva si nu stim noi? Victorii din astea intamplatoare sunt cu carul in forbalul romanesc pana si Ceahlaul sau Otelu au castigat cu Juventus, mare jmecherie. Cand veti elimina o echipa buna in dubla mansa fara 11m atunci mai vorbim, pana atunci sunteti zero in europa nu castigati de cat cu anonimi sau va calificati la loteria penatiurilor cu bulan si intr-o conjuctura favorabila o data la 5 sezoane . In UCL sunteti cea mai proasta echipa din istoria competitiei.
Nu stiu cum poti cumpara Lyonul cu Ludogoret :)) Daca castiga FCParnaia cu o asa echipa vuiau toate ziarele. un an intreg:)) Sa speram ca Astra se califica si astfel va face o performanta imensa si rasunatoare in europa, umbrind marea gogoasa FCParnaia cu zeci de meciuri victorioase in fata unor echipe anonime.
ECHIPELE: Steaua Bucureşti: Tătăruşanu - Râpă, Szukala, Chiricheş, Latovlevici - Bourceanu, Pintilii (Prepeliţă '58) - Ad. Popa, Chipciu, Tănase (Tatu '82) - Rusescu (Gardoş '90+2); Antrenor: Laurenţiu Reghecampf. Chelsea Londra: Cech - Ivanovic, David Luiz, Terry, Bertrand - Obi Mikel, Lampard - Benayoun (Mata '64), Oscar, Hazard (Marin '75) - Fernando Torres; Antrenor: Rafael Benitez. Intradevar rezerve.....ce rezerve....juniori....ce juniori...copii de mingi... :))))))
Nu am cum sa inteleg asta , sincer . Personal , ca suporter al Rapidului , de cate ori joaca Steaua in campionat imi doresc sa piarda cu toate echipele . In Europa insa , imi doresc sa faca puncte , pentru Romania .
Merita mentionat, ca fapt divers, ca meciul cu Chelsea a avut loc in martie, in optimile EL, nu in august, in preliminarii.
ia priveste cine era Chelsea in 2013 (cand a jucat cu rezervele si a pierdut la Bucuresti) ... te poate ajuta google translate daca ai nevoie: "Chelsea's victory in the 2011–12 UEFA Champions League for the first time in their history ... On 15 May 2013, Chelsea won their first and only silverware of the season, winning the Europa League final against Portuguese side Benfica. They finished the Premier League season in third place." . asta e sursa : ://en.wikipedia.org/wiki/2012%E2%80%9313_Chelsea_F.C._season . ai scris ca sa nu para ca dormi.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.