Alte știri din fotbal
„Să nu se înțeleagă că nu am respect” » Ce crede Ioan Ovidiu Sabău despre venirea lui Mirel Rădoi la FCSB
1
Ioan Andone ia la „țintă” unul dintre liderii lui Dinamo: „Bă băiatule, nu poți să faci asta!”
1
FC Argeș, buget din bani publici! GSP publică raportul financiar al revelației Superligii: cele mai mari pierderi din ultimii 7 ani
7
Când va reveni Boateng pe teren pentru Dinamo » Cine s-a întors la antrenamente și ce se întâmplă cu ultimul „transfer”
0
Știri din fotbal internațional
Samsunspor - Rayo Vallecano, în turul „optimilor” Conference League » Andrei Rațiu e anunțat titular
0
Gigantul din La Liga are un nou acționar » 100 de milioane de euro direct în club, David Villa a intrat în conducere
0
Un jucător legendar, aproape de prezența la al șaselea Campionat Mondial
0
Jesse Lingard, plimbare cu bicicleta în favelele din Sao Paulo
0
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a logodit la 20 de ani de la fotografia care a uimit lumea
0
Forbes a publicat topul miliardarilor pe anul 2026 » Pe ce loc se clasează Ion Țiriac după ce averea lui a crescut
2
Cadou de 500.000 de dolari pentru Jutta Leerdam » Reacție ei, de milioane
0
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Donald Trump și insula aflată în centrul noii ordini mondiale
Adevărul
Fostul conducător din Superliga e acum... somelier! „Cel mai bun vin? Eu ...
GSP SPECIAL
Dacia, tot mai puțin românească: noua Dacia Striker va fi produsă doar în ...
Libertatea
Ba ma confunzi eu niciodata nu v-as fi citit de pe "prompter" pentru ca nu cred in democratia de tip vestic . Nici Melinescu nu as fi putut fi .
Eu am fost spalat pe creier de nationalistii romani de dinainte de 22 decembrie . M-am prins 27 de ani mai tirziu !! Mi-a luat excesiv de mult ! .
Tati, a fost una care a eliminat una italiană, Dinamo București.
Italia ? Adica echipe serioase cu aparare organizata si care joaca fotbal . Nu plzen lugano sau ber shava .
Amnezia de inceput de iarna . I s-a intimplat si portarului stelei . I-am uitat numele !! Ma afecteaza si pe mine
Bai e atat de greu sa recititi ce naiba scrieti?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.