Alte știri din fotbal
Panduru, verdict crunt: „E cel mai slab din echipă, nu a progresat deloc!”
0
Cine transmite la TV meciul Universitatea Craiova - Levski Sofia, în turul al doilea preliminar al Ligii Campionilor
1
Detalii despre atacantul ochit de FCSB » MM Stoica dezvăluie: „Nu seamănă cu Bîrligea, mai degrabă cu Drăguș”
1
Ce sumă trebuie să achite Ioan Varga pentru a calma spiritele la CFR Cluj
4
Știri din fotbal internațional
Președintele Federației contestă planul lui Gianni Infantino: „Ridică multe semne de întrebare”
0
De teamă, și-au angajat pază la locuințele lor după calificarea în finala Campionatului Mondial!
0
Acord pentru internaționalul de tineret român » Unde va juca în sezonul viitor
0
Arbitrul de la Argentina - Elveția a explicat eliminarea controversată și conflictul cu Messi: „Decizia ar fi fost exact aceeași”
0
Lifestyle
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
4
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Iuliana Pepene, întrebată direct: „Cât de greu este pentru un bărbat să-ți câștige inima?” » Răspunsul oferit de prezentatoarea TV
16
Un ucrainean a povestit ce l-a surprins la București, unde a stat 4 luni: ...
Libertatea
Orientul Mijlociu, la un nou pas de extinderea războiului: SUA au ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan a vorbit într-o sală aproape goală după ședința de Guvern ...
Libertatea
sa fie sanatosi, am alte treburi.
da, am treaba, merg la niste discutii contractuale. doar ca nu stiu cand se termina. eu sper sa prind InterCity care ajunge in B la 19,40, insa am sanse slabe in sensul asta, mai degraba il prind pe ala care ajunge la 21,40.
a dezvaluit deja planul ma? e dus? sau voi sunteti dusi? nu citesc asemenea manifest de cacao
Poti sa fi si pe Luna : ))) Steaua este magnet si pt suporterii de la rivale ! Toti se uita .
Bă, ești nebun? Ai treabă în Bacău? Și eu. Poate te întorci cu mine dacă reziști până pe la patru printr-o cafenea pe acolo.
eu ? maine la 12 voi fi in InterCity, spre Bacau. nu cred ca am sanse sa ajung la timp, inapoi. oricum, nu e nici o pierdere, pentru mine. nu simt ca o luati pe coaja, eu numai atunci ma uit la Tv. cu mare placere, de altfel. deci, maine seara nu simt ca va cocoseaza danejii. asa ca, si daca ajung la timp, nu am motive sa pierd timpul la Tv cu un deja vu, pot face multe altele in acel timp. daca aud ca, da, e rost de cocoseala a ghencistilor...)) ma bag la Tv, logic !..)) Hai AAlborg, pentru orice eventualitate !..)
Bineinteles nu ai pe cine sa vezi in afara de STEAUA !!!
intr=adevar, maine se va vedea tot ce e de vazut.
Asta este ruda cu Gigi Kent.
Ba ce meci slab intre zenit si benfica , m'a luat si somnul am atipit vreo 10 minute si cand m'am trezit se intampla fix acelasi lucru ca atunci cand am adormit. Pase in lateral fara nici o intentie de a urca in atac. Ma mir cum de s'a inscris pana la urma. Un meci cel mult de EL , in nici un caz de UCL. SLab . foarte slab.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.